سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

شبرنگ کیوالایت ژاپن-kiwalite

شبرنگ ترافیکی کیوالایت از دسته تجهیزات ترافیکی ساخت کشور ژاپن است که در سه گرید 3ساله و7ساله و10ساله تولید می شود. شبرنگ کیوالایت یکی از انواع شبرنگ های با کیفیت است که بازتاب بسیار عالی دارد به همین دلیل طرفدار های زیادی نیز دارد. شبرنگ کیوالایت گرید 3 ساله هیچ شیار و نقشی برروی آن ها نیست و از نظر ظاهر کاملا شبیه شبرنگهای معمولی هستند و بازتاب بالا هم دارند. تفاوت شبرنگ کیوالایت 7 ساله با 3 ساله در طول آن ها ست، گرید 7 ساله دارای طول 45 متر است و مدت ماندگاری و بازتاب شب رنگ کیوالایت گرید 7 از گرید 3 بیشتر است. شبرنگ کیوالایت گرید 10 ساله با گرید 3 یا 7 ساله از هر نظر تفاوت دارد هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ بازتاب، ظاهر این شبرنگ برخلاف دو نوع شبرنگ قبلی ساده نیست، دارای شفافیت رنگ بیشتری است، از نظر ماندگاری باید گفت که ماندگاری بیشتری دارد و به طور کلی کار با آن آسان است.

شبرنگ ها، صفحاتی نورانی هستند که در ساخت انواع تجهیزات ترافیکی به دلیل قابلیت دید بهتر در تاریکی، تونل ها، معادن و نیز هوای مه آلود استفاده می شوند. شبرنگ کیولایت ژاپن با بدنه ی ضد خش و ضد ضربه در ایمن ترافیک کالا قابل سفارش می باشد.

کاربرد شبرنگ کیوالایت ژاپن

درباره کاربرد شبرنگ کیوالایت ژاپن، باید گفت که به طور کلی از شبرنگ کیوالات ژاپن برای مصارف عمومی یا سازمانی و خصوصی استفاده می شود. برای بازتاب نور به چشم راننده و راهنمایی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید شبرنگ کیوالایت ژاپن

ایمن ترافیک کالا استفاده از شبرنگ کیولایت 10 ساله را برای انواع اقلیم ها و شرایط آب و هوایی معرفی کرده و در همین راستا شبرنگ کیولایت 7 ساله و شبرنگ کیولایت 3 ساله را برای انواع مصارف ترافیکی مثل ساخت پلاک خودروها و یا لباس ماموران و کارکنان برای حفظ امنیت آن ها عرضه می کند.

شبرنگ پریسماتیک 12 ساله با برچسب بسیار قوی در نقاط مرطوب جاده ها کارا خواهد بود و امکان خرید آنلاین محصول از سایت ایمن ترافیک کالا وجود دارد.

شما مشتریان محترم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت شبرنگ کیوالایت ژاپن و خرید شبرنگ کیوالایت ژاپن با کارشناسان ما در بخش فروش شبرنگ کیوالایت ژاپن در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^