سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

شبرنگ ترافیکی

انواع شبرنگ ترافیکی، یکی از تجهیزاتی هستند که برای علامت گذاری، هشدار، مشخص کردن حریم ها و محدوده ها و... کاربرد دارند. مواد به کار رفته در شبرنگ ترافیکی، کمک می کند تا شب هنگام و در محیط های تاریک، با درخشش و انعکاسی که ایجاد می کند، قابل رویت باشد.

یکی از پرکاربرد ترین محصولات ترافیکی شبرنگ ترافیکی است، که می تواند به شکل های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل است که بسیاری از سازمان ها و حتی اشخاص شبرنگ ها را خریداری می کنند، به عبارتی می تواند کاربرد های شخصی و عمومی داشته باشند.

شبرنگ ترافیکی، باید بتواند در شرایط مختلف، تغییرات جوی را تحمل کند، رطوبت بالا، شستشو، آغشته شدن به بنزین و مواد روغنی، هیچکدام از این موارد نباید بر روی برچسب شبرنگ ترافیکی تاثیر بگذارند.

با استفاده از تجهیزات ترافیکی استاندارد، ایمن سازی محیط را به بهترین شکل انجام دهید. انواع شبرنگ ترافیکی در برند های مختلف از جمله شبرنگ اوری ، شبرنگ کیوالایت ، شبرنگ تری ام و غیره تولید می شود.

در دسته محصولات ترافیکی ایمن ترافیک کالا می توانید شبرنگ های ترافیکی را مشاهده کنید.

کاربرد شبرنگ ترافیکی

در دسته تجهیزات ترافیکی، شبرنگ های ترافیکی جای دارند که می توانند برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار بگیرند. برای مثال در صورتی که قصد راهنمایی جمعیتی را داشته باشید می توانید از شبرنگ ها استفاده کنید و یا در مواقعی که می خواهید محدوده ی یک مسیر را تعیین کنید. البته که کاربرد شبرنگ ترافیکی بسیار است و در این بخش کوتاه نمی گنجد.

برچسب شبرنگ ترافیکی انواع مختلفی دارد که در میان آن ها می توانیم به شبرنگ اوری آمریکا، شبرنگ کیوالایت، شبرنگ DM، شبرنگ لانه زنبوری و... اشاره کرد که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند که به دلیل جنس ساخت شان می توانند انعطاف پذیری و طول عمر متفاوتی را داشته باشند.

خرید شبرنگ ترافیکی

ایمن ترافیک کالا در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی، اقدام به فروش انواع شبرنگ ترافیکی استاندارد و بسیار با کیفیت کرده است. برای مشاوره و انتخاب بهترین تجهیزات با ما در تماس باشید.

فروشگاه ایمن ترافیک کالا توانسته است با در نظر داشتن استانداردهای محصولات به عنوان بزرگ ترین تولید کننده انواع شبرنگ ترافیکی، با بکار گیری نیرو های توانمند در جهت افزایش ایمنی سطح شهری و برون شهری صاحب قدم و پیش قدم باشد و شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید شبرنگ ترافیکی، قیمت شبرنگ ترافیکی و یا خرید برچسب شبرنگ با کارشناسان ما در بخش فروش شبرنگ ترافیکی و یا فروش برچسب شبرنگ در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
7 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^