سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سطل تفکیک زباله

در بازیافت زباله ها یکی از مراحل بسیار دشوار که زمان و هزینه ی زیادی نیز در بر دارد مرحله ی تفکیک زباله ها با اجناس مختلف از یکدیگر می باشد. به منظور کاهش و گاها حذف این هزینه ها ایده ی تفکیک زباله ها توسط شهروندان، مطرح می شود. جهت اجرای این ایده زیر ساخت لازم، سطل های مخصوص تفکیک زباله می باشد.

سطل زباله های پارکی اینگونه می باشند که دو یا چند سطل در کنار یکدیگر قرار داشته و هریک مخصوص ریختن نوع خاصی از زباله می باشند که این نکته توسط علامتی که روی هر سطل درج شده است به اطلاع شهروندان می رسد.

در فروشگاه ایمن ترافیک کالا در دسته سطل زباله پارکی می توانید سطل های مخصوص تفکیک زباله را ببینید. سطل زباله بازیافتی یکی از انواع این سطل ها می باشد که با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می شود.

ویژگی سطل تفکیک زباله

یکی از مشکلاتی که می شود به راحتی در سطح شهر دید زباله های تفکیک نشده است که می تواند آسیب جدی به محیط زیست برساند. در پارک ها و سطح شهر بهتر است که برای آسانی کار پارکبانان از سطل تفکیک زباله استفاده شود تا بتوانند در حفظ محیط زیست و مدیریت کار پارک بانان تاثیر گذار باشد.

سطل تفکیک زباله در دسته سطل زباله پارکی است که می توان آن ها را در فروشگاه ایمن ترافیک کالا به رنگ ها و طرح های متفاوتی عرضه می شود که هر کدام از آن ها قابلیت تفکیک زباله را دارند. هر چند بسیاری از شهروندان محترم با سطل های تفکیک زباله آشنایی ندارند اما با افزایش این سطل های تفکیک زباله می توان آگاهی شهروندان را نسبت به تفکیک زباله ها افزایش داد.

خرید سطل تفکیک زباله

ایمن ترافیک کالا با ارئه بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود به عنوان بزرگ ترین تولید کننده سطل تفکیک زباله توانسته است در حفظ محیط زیست پیش قدم باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره انواع سطل زباله تفکیکی به سایت ایمن ترافیک مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید سطل تفکیک زباله و قیمت سطل های تفکیک زباله با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

 

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^