سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سرعت گیر پلاستیکی

در میان تجهیزات پارکینگی، انواع سرعت گیر پلاستیکی، کاربرد و اهمیت خاصی دارد. برخی از رانندگان، به دلیل عدم رعایت سرعت مجاز، ممکن است خطر آفرین باشند. در این موقعیت ها، سرعت گیر ترافیکی بهترین عامل برای جلوگیری از خطرات احتمالی است.

سرعت گیرهای پلاستیکی، مزیت های متعددی نسبت به نوع سنتی دارند که باعث شده، پارکینگ های طبقاتی و مجتمع های بزرگ، سرعت گیر پلاستیکی را بهترین جایگزین برای شکل سنتی آن بدانند. قابلیت جا به جایی، جایگزینی و ترمیم راحت به دلیل بخش بندی، نصب آسان و بسیاری از ویژگی های دیگر در این محصولات وجود دارد.

ایمن ترافیک کالا، در راستای تجهیز و ایمن سازی محیط ، خرید سرعت گیر پلاستیکی را به شما پیشنهاد می دهد. قیمت سرعت گیر پلاستیکی بر اساس اندازه های مختلف، حجم و مواد اولیه ی به کار رفته در آن ها، مختلف است.

کاربرد سرعت گیر پلاستیکی

در بسیار از مواقع در حین رانندگی به دلیل کنترل نکردن سرعت توسط رانندگان سبب می شود که تصادفات و اتفاقات ناگوار بسیاری رخ بدهد در این مواقع یکی از مهمترین و کارآمد ترین تجهیزات ترافیکی، سرعت گیر ها هستند، از سرعتگیر ها برای بالا بردن سطح ایمنی شهری و برون شهری کاربرد دارد که همین سبب کاهش تصادفات می شود. سرعت گیر ها بر اساس نوع کاربردشان و جنس شان انواع گوناگونی دارند که یکی از انواع سرعت گیر ها، سرعت گیر های پلاستیکی هستند.

از انواع سرعتگیر ها، سرعت گیر پلاستیکی به دلیل جنس آن که از پلاستیک مقاوم تهیه شده و نصب آسانی نیز دارد برای جلوگیری از سرعت رانندگان استفاده می شود. از انواع سرعت گیر پلاستیکی بخشی از آن ها جهت نصب در پارکینگ ها بسیار کاربرد دارد و از نظر تحمل نیرو، مقاومت بسیار بالایی دارد.

خرید سرعت گیر پلاستیکی

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده سرعت گیر پلاستیکی توانسته است با بکار گیری نیرو های توانمند و کارآمد بهترین محصول را با نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان محترم قرار بدهد و شما مشتریان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش فروش سرعت گیر پلاستیکی در تماس باشید.

 

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^