سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کفپوش اپوکسی

برای اینکه بدانید کفپوش اپوکسی چیست باید گفت که کفپوش اپوکسی در دسته تجهیزات ترافیکی از لایه های مختلف اپوکسی تشکیل شده و بر روی کف که دارای عمق 2 میلیمتر است قرار می گیرد. کفپوش اپوکسی اگر دارای ضخامت کمتر از دو میلی متر باشد به عنوان پوشش اپوکسی نام دارد. کفپوش اپوکسی درای دو جزء می باشد و در عین حالا دارای مقاومت عالی از جمله مقاومت در برابر ضربات و به طور کل اسیب های فیزیکی، مقاومت در برابر سایش، مواد شیمیایی، انواع روغن ها و اسیدها می باشند. یکی از دلیل استفاده از کفپوش اپوکسی در مراکز صنعتی ، شیمیایی، بیمارستان ها، نیروگاه ها و... دارا بودن سطحی صاف و صیقلی است. درباره ی ضخامت کفپوش اپوکسی باید در نظر داشت که بسته به نوع کاربردشان در مکان های مختلف ضخامت آن نیز تغییر خواهد کرد.

برای داشتن یک کفپوش زیبا، مقاوم و با طول عمر بالا در مکان های صنعتی، پزشکی و حتی باشگاه ها از کفپوش اپوکسی استفاده می کنند. مقاومت بالای کفپوش اپوکسی سبب می شود که از آن ها بسیار استفاده شود.

کاربرد کفپوش اپوکسی

گفته شد ه است که از ویژگی های اصلی کفپوش حفاظت است از سطح زیر خود، اما سوال اینجا پیش می آید که کفپوش اپوکسی چقدر از نیاز مشتری را برطرف  می کند و اینکه کاربرد کفپوش اپوکسی در مکان های مختلف به چه صورت است؟ پاسخ به سوال اول مثبت است اما درباره کاربرد کفپوش اپوکسی باید گفت که کفپوش اپوکسی اگر دارای ضخامت کافی باشد در باشگاه ها استفاده می شود که زیبایی خاص خودشان را دارند، در مکان های صنعتی به دلیل جنس سخت و مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیایی دارد و در مکان های پزشکی برای نمایان شدن سطح نظافت مکان پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد کفپوش اپوکسی می تواند روی انواع سطوح از جمله سیمان، سنگ و... باشد اما آن سطحی که باعث می شود کفپوش اپوکسی بهترین اجرا را داشته باشند روی سیمانی است که کاملا مسطح باشد. باید گفت که کفپوش اپوکسی قبل از اجرا در حالت مایع قرار دارد و پس از آن سفت و سخت می شود و مقاومت خود را بدست می آورد.

خرید کفپوش اپوکسی

فروشگاه ایمن ترافیک کالا با بهره گیری از نیروها خلاق و پر تلاش توانسته است در صنعت و تولید کمک شایانی کند و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده کفپوش اپوکسی محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان محترم عرضه می نماید.

باید در نظر داشته باشید که برای بالا بردن طول عمر کفپوش اپوکسی باید نکات مربوط به نگهداری آن ها را رعایت کنید، رعایت کردن نکات نگهداری کفپوش اپوکسی سبب می شود طول عمر آن به 10 سال هم برسد و نیازی به بازسازی نباشد.

کارشناسان فروش کفپوش اپوکسی در بخش فروش آماده ی به پاسخ گویی به سوالات شما حتا در زمینه ی قیمت کفپوش اپوکسی هستند، با ما در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^