سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

رنگ ترافیکی گرم

یکی از انواع رنگ های ترافیکی، رنگ ترافیکی گرم است که به دلیل مقاومت بالا در برابر تغییرات جوی و خشک شدن سریع، در پروژه های عمرانی راه و جاده بسیار استفاده می شود. عدم فرسایش و سایش در برابر عبور وسایل نقلیه نیز از دیگر ویژگی های رنگ ترافیکی گرم است، که باعث استقبال پیمانکاران و مسئولان راه و شهرسازی برای استفاده از این رنگ ترافیکی شده است.

قبل از خرید رنگ ترافیکی گرم، برای اطلاع از مشخصات و قیمت محصول با کارشناسان ما در ایمن ترافیک کالا تماس بگیرید، تا شما را در انتخاب بهترین محصول، با توجه به شرایط و نیاز شما، راهنمایی کنند. همچنین اجرای رنگ گرم ترافیکی نیز توسط شرکت ایمن ترافیک کالا در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت انجام می شود.

انواع رنگ ترافیکی گرم

رنگ ترافیکی در دسته رنگ و چسب ترافیکی قرار دارد که برای رنگ آمیزی خیابان ها، مدارس، خط کشی خیابان مورد استفاده قرار می گیرد، هر کدام از انواع رنگ ترافیکی گرم دارای کاربرد های متفاوتی می باشند.

این نوع رنگ در برابر نور خورشید، ضربه های شدید و سایش بسیار مقاوم هستند و نور خوبی را نیز بازتاب می دهند. بر همین اساس می تواند گفت گزینه ی مناسبی برای رنگ آمیزی خیابان ها و به طور کل هر سطوح آسفالت است.

از انواع رنگ ترافیکی گرم که در دسته رنگ و چسب ترافیکی جای دارد، می توان به پرایمر رنگ ترافیکی گرم، رنگ ترافیکی گرم سفید و رنگ ترافیکی گرم زرد اشاره کرد.

کاربرد رنگ ترافیکی گرم

یکی از راه های ایجاد امنیت و تجهیز کردن شهر و جاده ها استفاده از رنگ های ترافیکی برای راهنمایی رانندگان است، به طور معمول اجرای رنگ ترافیکی توسط شرکت های ارائه دهنده محصول توسط پیمانکار رنگ ترافیکی انجام می شود.

تصور کنید در خیابان ها و جاده ها هیچ کدام از خط کشی های راهنمایی و رانندگی طراحی نشده باشند، در چنین شرایطی قطعا نظم خیابان ها و جاده بهم می خورد و تصادفات بسیار خطرناکی اتفاق می افتد، بر همین اساس یکی از مهمترین روش های تجهیز کردن خیابان ها استفاده از رنگ های ترافیکی است که می تواند راهنمای خوبی باشد برای رانندگان تا از شرایط مسیری که در آن تردد می کنند آگاهی کامل را داشته باشند.

خرید رنگ ترافیکی گرم

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین تولید کننده تجهیزات ترافیکی توانسته است محصولات خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در فروشگاه رنگ ترافیکی ارائه دهد.

مشتریان و بازدید کنندگان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش رنگ ترافیکی در تهران، نحوه اجرای رنگ ترافیکی، انواع رنگ جدول خیابان و ... با کارشناسان ما در بخش فروش تجهیزات ترافیکی در تماس باشید. راه های ارتباطی برای برقراری تماس با کارشناسان ما در سایت ایمن ترافیک درج شده است.

ایمن ترافیک کالا با داشتن سابقه ی بیش از بیست سال یکی بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه لوازم ترافیکی را در اختیار دارد، این محصول، به طور خاص در دسته لوازم ترافیکی و هشدار جای دارند که می  توانند برای بالا بردن سطح ایمنی شهرها و جاده ها بسیار موثر باشند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^