سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

رنگ آمیزی پارکینگ

رنگ آمیزی پارکینگ در دو نوع دیواره ها و کف محیط انجام می گیرد و از آنجایی که تردد و رفت و آمد خودروها و دود ماشین ها به رنگ معمولی آسیب می رساند، ایمن ترافیک کالا توصیه می کند از رنگ هایی مثل رنگ آلکیدی هوا خشک رنگی درجه یک و رنگ ترافیکی آلکید کلروکائوچو زرد و ... استفاده شود که در مقابل گرد و غبار، دود خودروها و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

رنگ آلکیدی هوا خشک سفید درجه یک با وضوح بالا و قابلیت رویت در شب از محصولات پرکاربرد در گروه تجهیزات پارکینگی است. رنگ پارکینگ استاندارد ارائه شده در ایمن ترافیک کالا سازگار با شرایط اقلیمی مختلف بوده برای رقیق کردن رنگ پارکینگ می توان از تینر مخصوص رنگ آلکیدی هوا خشک استفاده کرد که به ساختار و کیفیت رنگ آسیب نمی رساند.

در بسیاری پارکینگ ها که به با تجهیزات ایمنی پارکینگ، مجهز نشده اند، رانندگان به سختی می توانند جای مناسب برای پارک خود پیدا کنند و اینکه در فضای پارکینگ امکان اینکه مسیر را گم کنند بسیار زیاد است. به همین خاطر است که رنگ آمیزی پارکینگ استفاده می شود.

کاربرد رنگ آمیزی پارکینگ

رنگ آمیزی پارکینگ در دسته تجهیزات ترافیکی است که می توان از کاربرد رنگ آمیزی پارکینگ، به ایجاد راهنمایی برای رانندگان در پارکینگ و هدایت آن ها به مسیر های خروجی اشاره کرد. باید به این نکته اشاره شود که رنگ آمیزی در پارکینگ علاوه بر ایجاد امنیت برای رانندگان در زیبایی پارکینگ و آراستگی پارکینگ تاثیر بسیاری دارد. با این تعاریف باید خاطر نشان کرد که رنگ آمیزی پارکینگ بر خلاف تصور بسیاری از افراد در ایمن سازی پارکینگ مهم است.

در پارکینگ های طبقاتی و بزرگ برای آنکه رانندگان بتوانند به راحتی جای پارک مناسب را پیدا کنند و یا بتوانند به خوبی به مسیر های ورودی و خروجی پارکینگ هدایت شوند و در طبقات پارکینگ گم نشوند از رنگ بندی ها متفاوتی استفاده می شود تا نظر رانندگان را به خود جلب کند.

اجرای رنگ آمیزی پارکینگ

ایمن ترافیک کالا توانسته است در پارکینگ با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در اجرای رنگ آمیزی پارکینگ با ارئه بهترین خدمات در امر ایمن سازی پارکینگ با استفاده از تجهیزات ایمنی پارکینگ پیشرو و صاحب قدم باشد. شما می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش رنگ پارکینگ و اجرای رنگ آمیزی پارکینگ در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^