سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه خط کشی خیابان

یکی از زیر دسته های تجهیزات ترافیکی، دستگاه های راهسازی و در انواع آن دستگاه خط کشی خیابان است. شاید شما هم شکل ها و نوشته هایی که در خیابان ها طراحی شده اند را دیده باشید، به عنوان مثال واژه "مدرسه" را زیاد دیده اید که در خیابان بر روی آسفالت کشیده شده است و به رانندگان هشدار می دهد که دانش آموزان مدرسه در این منطقه از خیابان عبور می کنند و باید با احتیاط حرکت کنند. تمام این خط کشی ها و طرح کشی ها با استفاده از رنگ مخصوص و دستگاه مخصوص انجام می پذیرد.

در علائم راهنمایی و رانندگی یکی از اصلی ترین و پر کاربرد ترین روش های خبر رسانی، هشدار و هدایت رانندگان در مسیر رانندگی استفاده از خط کشی جاده و خیابانی است که هر کدام از انواع این خط کشی ها علت و مفهومی دارند و با استاندارد های بین المللی شناخته شده اند، اما باید بدانیم که هر کدام از دستگاه هایی که توسط آن ها خط کشی خیابان ها، انجام می شود چطور کار می کنند و کاربرد آن ها چیست تا دچار اشتباه نشویم.

کاربرد دستگاه خط کشی خیابان

یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین دستگاه ها در دسته تجهیزات ترافیکی دستگاه خط کشی خیابان است، کاربرد دستگاه خط کشی خیابان از اسم آن روشن است که برای خط کشی خیابان استفاده می شود. یکی از راه هایی که در بسیاری از مواقع می توان به عنوان علائم به رانندگان در هدایت مسیر و کنترل ترافیک کمک کند خط کشی خیابان هاست.

خرید دستگاه خط کشی خیابان

شاید برای شما هم جالب باشد که درباره ماشین خط کشی خیابان و رنگ های آن اطلاعات کسب کنید، ما سعی کردیم اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم تا اگر قصد خرید دستگاه خط کشی خیابان را دارید، خرید رضایت بخشی را داشته باشید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دستگاه خط کشی خیابان با ما در تماس باشید.

ایمن ترافیک کالا در راستای عرضه ی انواع تجهیزات ترافیکی، ماشین آلات راهسازی مختلف را برای تعمیرات، نوسازی و ساخت جاده های درون شهری و برون شهری به صورت آنلاین و با تضمین طولانی مدت کیفیت به فروش می رساند.

دستگاه خط کشی دستی که برای مسافت های کم مناسب است، قادر به خط کشی معابر و خیابان های درون شهری با کم ترین میزان خطا خواهد بود.

استفاده از رنگ های گرم موجب شده تا ایمن ترافیک کالا دستگاه خط کشی گرم را معرفی کند، این محصول با آماده سازی خودکار رنگ در وقت و هزینه ی خریداران صرفه جویی خواهد نمود. دستگاه خط کشی معابر برای انواع خط کشی های عمودی، افقی، ممتد و منقطع قابل استفاده می باشد. برای اطلاع از قیمت ماشین خط کشی جاده از طریق راه های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^