سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستکش ایمنی کار

دستکش ایمنی کار یکی از مهمترین تجهیزات ایمنی به شمار می آید که استفاده از آن برای بالا بردن کیفیت کار بسیار ضروری است، امروزه در قوانین کاری به خصوص مشاغلی که امکان بروز هر گونه حادثه ای وجود دارد استفاده از تجهیزات ایمنی بسیار مهم به شمار می آید، بر همین اساس است که بسیاری از کارکنان شرکت های مهندسی و کارگاه ها به تجهیز کردن کارگران و مهندسان خود اهمیت می دهند.

گاهی پیش آمده که در نادیده گرفتن قوانین مربوط به مسائل ایمنی افراد جان خود را به خطر انداخته اند و عده ای جان خود را از دست داده اند، تجهیزات ایمنی که در دسته ی آن انواع دستکش وجود دارد می تواند بسیار مفید و تاثیر گذار باشد برای اینکه جلو بروز بسیاری از حوادث گرفته شود، دلیل اینکه دغدغه بسیاری از کارفرمایان و مهندسان مجهز کردن کارگران و مهندس ها است، این که گاهی زندگی افراد تحت تاثیر تجهیزات است.

دستکش ایمنی کار یکی از تجهیزات ایمنی پرکاربرد است که می تواند میزان آسیب های احتمالی برای دست را در محیط های کاری کاهش دهد. ایمن ترافیک کالا انواع دستکش ایمنی را با کاربرد های مختلف ارائه کرده و با قیمت مناسب به صورت آنلاین عرضه خواهد کرد.

در میان این تجهیزات، دستکش کار که به نام های گوناگونی از جمله دستکش ایمنی کار، دستکش کارگری و ... شناخته می شود، یکی از محبوب ترین محصولات به شمار می آید، در بسیاری از مواقع دغدغه ای فراتر از تهیه کالای مورد نظر وجود دارد و آن هم دغدغه خرید کالای استاندارد یا غیر استاندارد است، گاهی استفاده نکردن از دستکش ایمنی کار می تواند بسیار مفید تر از آن باشد که از دستکش ایمنی کار غیر استاندارد استفاده کنید، به همین دلیل است که بررسی متریال ساخت و موادی که در ساخت این محصولات به کار گرفته می شود می تواند مشخص کند که آیا این کالا به صورت استاندارد ساخته و پرداخته شده است.

انواع دستکش ایمنی کار

از دیگر مواردی که باید در نظر بگیرید نوع کاربرد دستکش ایمنی کار است که باعث می شود دستکش ایمنی انواع گوناگونی داشته باشد، انواع دستکش ایمنی کار یا دستکش صنعتی می تواند به شرح زیر باشد:

دستکش لاستیکی،  دستکش زنجیری، دستکش ژله ای، دستکش خالدار، دستکش عایق برق و...

همانطور که انواع دستکش ایمنی می تواند کاربرد های گوناگونی داشته باشد و براساس کاربردی که خواهند داشت متریال و مواد گوناگونی نیز دارند قیمت دستکش ایمنی کار در انواع گوناگون متفاوت است.

خرید دستکش ایمنی کار

دستکش ایمنی کار یا دستکش همه کار یکی از انواع دستکش ایمنی به شمار می آید که توسط شرکت ایمن ترافیک کالا به صورت عمده یا تک به شما مشتریان محترم ارائه می شود. تهیه ی دستکش ایمنی ارزان می تواند برای صرفه جویی در هزینه گزینه ی مناسبی باشد، اما در شرایطی که بتواند نوع نیاز شما را در خرید دستکش ایمنی برطرف کند. به همین دلیل است داشتن شناخت کافی هنگام خرید کالای مورد نظر بسیار مهم است.

شرکت ایمن ترافیک کالا با داشتن بیش از بیست سال سابقه ی کاری در زمینه تولید و عرضه ی تجهیزات ایمنی از جمله دستکش صنعتی توانسته است محصولات خود را با بالا ترین کیفیت و نازلترین قیمت و به صورت استاندارد و بر اساس خواسته مشتری در مکان مورد نظر به صورت حضوری و غیر حضوری، تک و عمده به شما مشتریان و بازدید کنندگان محترم به فروش برساند.

مشتریان و بازدید کنندگان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی که در ایمن ترافیک کالا درج شده است در زمینه ی قیمت دستکش ایمنی کار و نحوه ی خرید دستکش ایمنی کار با کارشناسان ما در بخش فروش تجهیزات ایمنی در ارتباط باشند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^