سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

جداکننده پارکینگ

قیمت و خرید جداکننده پارکینگ

جداکننده پارکینگ، عموما به تعداد زیاد و متفاوتی از تجهیزات پارکینگی اطلاق می شود که نقطه ی مشترک تمام آن ها، ویژگی محدود کننده ی مسیر است: استوانه ایمنی پارکینگی ، مخروط پارکینگی و... .

جداکننده پارکینگ در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید می شوند؛ مانند : گل میخ پارکینگی و چشم گربه ای پارکینگی، تمام این تجهیزات پارکینگی، با مشخص کردن حریم و محدودیت مسیر و همچنین تفکیک آن، کمک می کنند تا رانندگان به راحتی در مسیر های مشخص شده، در محیط پارکینگ حرکت کنند.

کاربرد جداکننده پارکینگ

از کاربرد جدا کننده پارکینگ می توان به ایمن سازی پارکینگ ها و سهولت رانندگی برای رانندگان اشاره کرد که از نظر فرم و مواد اولیه ای که در ساخت آن ها به کار رفته و براساس نوع کاربردشان متفاوت اند. برخی باید انعطاف پذیر و نرم باشند و در برخی دیگر سخت و مقاوم بودن امتیاز به شمار می آید.

از ویژگی های جداکننده پارکینگ می توان دارا بودن شبرنگ های ترافیکی برای دید بهتر رانندگان در نور کم اشاره کرد، از طریق جدا کننده پارکینگ رانندگان متوجه محل دقیق پارک و حریم خودرو ها می شوند، جدا کننده پارکینگ سبب می شود که رانندگان به حریم پارکینگ تجاوز نکنند، به آسانی نصب می شوند و در آراستگی پارکینگ تاثیر بسیاری دارد.

در صورت استفاده درست و بجا از تجهیزات پارکینگ مخصوصا جداکننده پارکینگ، ماشین ها در پارکینگ های بزرگ و طبقاتی می توانند بدون وجود راهنما در محل پارک مورد نظر خودشان پارک کنند، بدون اینکه وارد حریم پارکینگ و یا محل پارک دیگری شوند از این طریق می توان به آسان ترین شکل پارکینگ ها را ایمن و آراسته کرد.

تجهیزات پارکینیگ که در دسته تجهیزات ترافیکی قرار دارند از جمله تجهیزاتی به شمار می روند که بسیار کارآمد و مفید واقع می شوند از این روش می توانیم پارکینگ های طبقاتی را به بهترین شکل مجهز کنیم تا دیوار های پارکینگ و ماشین ها کمتر آسیب ببیند.

خرید جداکننده پارکینگ

ایمن ترافیک کالا، که به صورت تخصصی در زمینه ی عرضه ی تجهیزات پارکینگی فعالیت می کند، مجموعه ای از بهترین جداکننده های پارکینگی را در این جا به شما معرفی می کند.

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده جداکننده پارکینگ توانسته است درامر تولید تجهیزات پارکینگی و در ارائه ی بهترین خدمات در جهت بهبود سطح ایمنی پارکینگ با بکار گیری نیرو های توانمند و کارآمد صاحب قدم باشد. شما مشتریان محترم می توانید در زمینه خرید جداکننده پارکینگی با کارشناسان فروش ما در بخش فروش جداکننده پارکینگی در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^