سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

جداکننده ترافیکی

جداکننده ترافیکی معمولا برای مشخص کردن قسمتی از مسیر یا محوطه، مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع بتنی و پلاستیکی  قابل تولید است. در تجهیزات ترافیکی یکی از تجهیزاتی که سبب بالا بردن دید رانندگان می شود جداکننده ترافیکی پلاستیکی است. از موارد استفاده جدا کننده ترافیکی می توان به نصب در سطح شهری و برون شهری، در خیابان ها و جاده ها و همچنین در پارکینگ ها نام برد، تا در شرایط خاص که تشخیص جدا شدن مسیر  دشوار است باعث افزایش دید رانندگان را بالا شود. جداکننده ترافیکی نیم متری با استفاده از قطعه ی ابتدا و انتها به قطعه ی دیگر متصل می شود و در ابعاد دلخواه مورد استفاده قرار می گیرد. جداکننده ترافیکی پلاستیکی در شرایط آب و هوایی گوناگون نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و در برابر رطوبت و تابش خورشید کیفیت خود را از دست ندهد، ضمن اینکه در صورت آسیب دیدگی و شکسته شدن، امکان بازیافت محصول وجود دارد.

 

کاربرد جداکننده ترافیکی

اصلی ترین کاربرد تجهیزات ترافیکی که جداکننده ترافیکی یکی از انواع آن ها به شمار می آید، در جهت بالا بردن سطح ایمنی در شهر و خارج از شهر است، به عنوان مثال ممکن است خطوط ترافیکی که برای جدا کردن جاده کشیده شده است از دید راننده دور بماند و راننده به سمت جاده مخالف منحرف شود با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین دلیل تصادفات در جاده ها به خاطر انحراف رانندگان از مسیر خود می باشد، استفاده کردن از انواع جداکننده ترافیکی می تواند سبب کاهش تصادفات و بالا رفتن دید رانندگان شود.

به طور کل استفاده درست و بجا از جداکننده ها سبب افزایش سطح ایمنی جاده و خیابان ها می شود. بنابراین درباره کاربرد جداکننده ترافیکی به طور خاص می توان گفت که یکی از روش های جدا کردن مسیر در خیابان ها و جاده ها استفاده از جداکننده ترافیکی پلی اتیلنی است که می تواند در روند بالا رفتن سطح ایمنی تاثیر بسیاری بگذارد.

از دیگر کاربرد جداکننده ترافیکی در تصادفات، در برخورد خودرو ها با موانع است که سبب می شود از سرعت خودرو کاسته شده، خودرو و سرنشینان نیز کمتر آسیب ببینند به همین دلیل است که جداکننده ها به عنوان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند.

در نهایت کاربرد جداکننده ترافیکی بسته به نوع متفاوت هر کدام می تواند مختلف باشند که البته مهمترین کاربرد آن ها در بالا بردن دید رانندگان است. به طور کل از انواع جدا کننده ها می توان نیوجرسی پلاستیکی، استوانه ترافیکی، کله قندی ترافیکی، جدا کننده ترافیکی و... را نام برد.

 

خرید جداکننده ترافیکی

درباره خرید جداکننده ترافیکی باید به این نکته توجه کنید که قبل از خریداری کالا مورد نظر، نسبت به نوع نیاز خود آگاهی کافی را داشته باشید تا در هنگام خرید دچار مشکل نشوید.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده جداکننده ترافیکی در راستای افزایش سطح ایمنی رانندگان در شهر و یا خارج از شهر توانسته است با بکار گیری نیروی مولد و خلاق خود محصولات خود را با بالا ترین کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان محترم عرضه نماید. شما می توانید برای خرید جداکننده ترافیکی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^