سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چراغ راهنمایی و رانندگی (تجهیزات کنترل ترافیک)

مشخصات،قیمت و خرید چراغ راهنمایی

چراغ راهنمایی از دسته تجهیزات ترافیکی است که با توجه به گسترش شهر ها و تراکم بسیار بالای عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده، نیاز به تولید و فروش آن بیش از پیش حس می شود. در راستای کنترل و مدیریت هرچه بهتر حمل و نقل، قوانین راهنمایی و ترافیکی متعددی وضع شده است، که برای اجرای دقیق و منظم آن ها تنها استفاده از نیروی انسانی کافی نیست . تولید چراغ راهنمایی ال ای دی ، دستگاه فرماندهی ، معکوس شمار ترافیکی از جمله تجهیزاتی است که در راستای مکانیزه کردن تجهیزات کنترل ترافیکی انجام می شود.

 متأسفانه آمار تصادفات کشور ما بسیار نگران کننده و هشدار دهنده است! این موضوع رسیدگی بیشتر در امر آموزش رانندگان، ایمن سازی و استاندارد سازی هرچه بیشتر وسایل نقلیه و نیز ایمن تر کردن جاده های کشور با استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک را می طلبد.

 

انواع تجهیزات کنترل ترافیک

لازم به ذکر است که تجهیزات کنترل ترافیک به سه گروه کلی تقسیم می شوند:

  • علائم عمودی مثل انواع تابلو ها و علائم هدایت گر که به منظور کنترل ترافیک و نیز افزایش ایمنی راه استفاده می شوند و اطلاعاتی چون تعیین جهت حرکت، دادن هشدار و اعلام محدودیت ها را به مخاطب می دهند.
  • انواع چراغ راهنمایی و رانندگی که به منظور سامان دهی عبور و مرور کلیه وسایل نقلیه و نیز عابران پیاده در محل های خاص استفاده می شود. استفاده از چراغ های راهنمایی و رانندگی به منظور اعلام حق تقدم ها در جهات مختلف به جریان ترافیک نظم بخشیده و کیفیت آن را بالا می برد.
  • علائم افقی همچون خط کشی ها، نقش های برجسته و ... دسته ی دیگری از تجهیزات کنترل ترافیک هستند و در بالا بردن سطح ایمنی راه ها و جاده ها نقش بسزایی دارند. 

مزایای استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک

تجهیزات کنترل ترافیک می توانند در اشاعه ی فرهنگ ایمنی و رعایت قوانین و حقوق شهروندی، نقشی حیاتی داشته باشند. این وسایل و تجهیزات مانند انواع چراغ راهنمایی و رانندگی ابتدایی ترین تاثیری که می گذارند، کاهش خسارات و تلفات، کنترل آلودگی هوا و در نهایت مدیریت درست زمان است. استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک، با بالاترین درجه کیفیت و استاندارد، می تواند تأثیر زیادی در پایین آوردن میزان تصادفات و افزایش راحتی عبور و مرور در خیابان ها و جاده ها داشته باشد.

کاربرد استفاده از چراغ در جاده ها

 

انواع چراغ راهنمایی

چراغ راهنمایی و رانندگی به دو دسته لامپی و ال ای دی تقسیم می شود که در زیر به معایب و مزایای هرکدوم اشاره می کنیم. چراغ راهنمایی رانندگی لامپی از دسته نسل قدیمی تجهیزات ترافیکی است که می توان قیمت پایین آن و سهولت در تعویض لامپ را از مزایای این چراغ راهنمایی نام برد. تولید چراغ راهنمایی در هر دو مدل چراغ راهنمایی لامپی و چراغ راهنمایی ال ای دی تفاوتی در جنس بدنه ندارد ولی کاسه چراغ و لنز آن متفاوت است. مصرف بالای آن و همچنین طول عمر پایین لامپ به نسبت نوع ال ای دی از معایب آن به شمار می رود. چراغ راهنمای رانندگی ال ای دی نسل جدید، به همراه مزایایی است که می توان مصرف کم برق، طول عمر بالای ال ای دی، پرتاب بالای نور را به نسبت چراغ راهنمایی لامپی نام برد. البته قیمت خرید چراغ راهنمایی ال ای دی با توجه به اضافه شدن ماژول چراغ و ال ای دی از نوع چراغ راهنمایی لامپی بالاتر است.

 

 

 

خرید آنلاین چراغ راهنمایی

 

چراغ راهنمایی چشمک زن

چراغ راهنمایی چشمک زن موارد استفاده متفاوتی دارد . از این چراغ فلاشر در جهت هشدار و اگاه سازی استفاده می شود. البته بسته به نوع آن قیمت تولید چراغ راهنمایی چشمک زن متفاوت است. در زیر مدلهای انواع چراغ چشمک زن راهنمایی به همراه توضیحات آمده است. چراغ چشمک زن برقی به چراغ چشمک زن تک خانه – چراغ چشمک زن دو خانه و چراغ چشمک زن سه خانه تقسیم می شود. جنس بدنه هر سه مدل پلی کربنات است . لنز چراغ چشمک زن برقی بسته به نوع محل نصب تعیین می گردد. تفاوت لنزها در زاویه پرتاب نور آن می باشد.

قیمت خرید چراغ راهنمایی چشمک زن برقی را می توان از مزایای این محصول به نسبت نوع ال ای دی آن نام برد. البته تعویض راحت لامپ آن هم از دیگر مزایا به نسبت چراغ راهنمایی چشمک زن ال ای دی می باشد. چراغ راهنمایی فلاشر خورشیدی نسل آخر این تجهیزات است که با استفاده از پنل خورشیدی نصب آنرا اسان و بدون نیاز به سیم کشی کرده است. این چراغ فلاشر سولار را به راحتی در جاهایی که به برق دسترسی نیست ،می توان نصب کرد. چراغ راهنمایی سولار با داشتن یک پنل سولار و باطری ، انرژی خورشید راجذب و در باطری خود ذخیره می کند و به مدت 3روز بدون نیاز به شارژ قابلیت پرتاب نور تا مسافت 800 متر را با وضوح بالا دارد .

چراغ راهنمایی چشمک زن سولار در سه مدل :

چراغ فلاشر سولار تک خانه

چراغ فلاشر خورشیدی دوخانه

چراغ چشمک زن سولار سه خانه

مصرف کم برق،طول عمر بالای ال ای دی،پرتاب قوی نور از مزایای این چراغ راهنمایی چشمک زن است. ایمن ترافیک اولین تولید کننده چراغ راهنمایی چشمک زن سولار به همراه بدنه پلی کربنات و صفحه سولار و ال ای دی استاندارد است . تعمیر و تعویض ماژول چراغ چشمک زن ،صفحه سولار و دیگر قسمتهای چراغ راهنمایی چشمک زن سولار از جمله تخصصهای ایمن ترافیک است.

 

چراغ راهنمایی عابر پیاده

چراغ راهنمایی عابر پیاده را می توان یکی دیگر از ملزومات تجهیزات ترافیکی نام برد. این چراغ در قدیم فقط در نوع لامپی آن تولید می شده ،ولی اکنون بیشتر چراغ عابر پیاده ال ای دی مورد توجه است. موارد استفاده چراغ عابر پیاده در چها راه ها و برای اگاه ساختن عابرین پیاده از زمان مجاز در جهت عبور از خیابان می باشد. چراغ راهنمایی عابر پیاده شامل دو رنگ قرمز و سبز می باشد. قیمت چراغ عابر پیاده بسته به نوع لامپی و ال ای دی متفاوت است. ایمن ترافیک این محصول را در نوع متحرک تولید کرده است. به این شکل که درزمان مجاز عبور، ادمکی در قسمت سبز شروع به حرکت می کند. درصورتیکه برای تعمیر چراغ عابر پیاده و یا نصب چراغ عابر پیاده متحرک نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

 

چراغ راهنمایی ریپیتر

چراغ راهنمایی ریپیتر یک چراغ راهنمایی کوچک سه خانه است از جنس پلی کربنات . موارد استفاده این چراغ متفاوت است. در بعضی از جاها به عنوان یک چراغ راهنمایی چشمک زن استفاده می شود و در بعضی از چهار راهها روی پایه چراغ راهنمایی در مسیر دید رانندگانی که نمیتوانند چراغ راهنمایی بالای سرشان را ببینند نصب می شود ،تا از وضعیت رنگ چراغ آگاه شوند. در این قسمت به چند محصول دیگر از خانواده تجهیزات کنترل ترافیک اشاره می کنیم

 

چراغ راهنمایی جهت نما

چراغ راهنمایی جهت نما در سایزهای مختلفی تولید می شود. موارد استفاده این چراغ به عنوان  جهت نما در میادین ، ایجاد اگاهی از مسیرهای انحرافی و یا دردست تعمیر در اتوبانها  و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. تولید چراغ راهنمایی جهت نما در دو مدل چراغ جهت نمای برقی و چراغ مسیر نمای سولار تولید می گردد.  که البته بسته به محل استفاده از لحاظ دسترسی داشتن به برق ، دائم یا موقتی بودن انتخاب می شود. ایمن ترافیک این محصول را در دو نوع  چراغ راهنمایی جهت نمای نه خانه و چراغ مسیرنمای فلشی تولید می کند

چراغ راهنمایی لامپی

چراغ راهنمایی لامپی یکی از انواع مختلف چراغ راهنمایی و رانندگی است. این نوع چراغ راهنمایی قدیمی ترین نوع بوده و با وجود پیشرفت های فراوان در عرصه طراحی و تولید چراغ های راهنمایی جدید، همچنان محبوبیت و جایگاه خود را در میان مشتریان حفظ کرده است. لامپ های آن از نوع هالوژنی یا رشته ای هستند. از جمله مزایای این نوع چراغ راهنمایی روشنایی بالا و پرتاب نور فوق العاده خوب لامپ های آن است که از فاصله دور قابل مشاهده هستند. مزیت دیگر، قابل تعویض بودن لامپ ها در صورت نیاز است. بدنه آن ها معمولا از جنس پی وی سی یا پلی کربنات بوده و کاملا ضد ضربه و در برابر شرایط جوی مختلف بسیار مقاوم هستند. از دیگر ویژگی های بارز آن ارزان قیمت تر بودن نسبت به سایر انواع چراغ راهنمایی و مقرون به صرفه بودن آن برای خریداران است.

چنانچه قصد خرید چراغ راهنمایی لامپی را داشته باشید احتمالا با طیف وسیعی از قیمت ها روبرو خواهید شد. این تفاوت قیمت ها به دلیل گوناکونی و تنوع انواع چراغ لامپی موجود در بازار است. مهمترین مسئله تعیین کننده قیمت چراغ راهنمایی لامپی جنس مواد اولیه به کار رفته در تولید آنها است. از سوی دیگر، هر کدام از آنها ممکن است در ابعاد مختلف و جهت نصب در مکان های متفاوت طراحی شده باشند. چراغ راهنمایی لامپی تک خانه، چراغ راهنمایی لامپی دو خانه و چراغ راهنمایی 3 خانه لامپی از جمله انواع مختلف این نوع چراغ ها است. رنگ های استاندارد سبز و زرد و قرمز با توجه به محل نصب شده قابل استفاده است. انرژی مصرفی آنها از برق ۲۲۰ ولت شهری تأمین می شود و نیازی به مبدل ندارند. ایمن ترافیک کالا عرضه کننده انواع تجهیزات ایمنی با قیمت مناسب است. و انواع چراغ راهنمایی لامپی را نیز در لیست محصولات خود گنجانده است.

 

چراغ راهنمایی لامپی

 

چراغ راهنمایی ال ای دی

یکی از انواع چراغ راهنمایی، چراغ راهنمایی ال ای دیاست که در سه نوع چراغ راهنمایی ال ای دی 1خانه، 2 خانه و 3 خانه عرضه می شود. این محصول پرکاربردترین چراغ راهنمایی در حال حاضر است. انواع چراغ راهنمایی LED که به صورت برقی کار می کنند، محصولی مناسب برای نصب در چهار راه های شهر می باشند. با خرید چراغ راهنمایی ال ای دی و نصب آن در چهار راه ها می توان رفت و آمد وسایل نقلیه را به راحتی کنترل نمود. این محصولات به کاهش تصادفات درون شهری کمک کرده و با عملکرد دقیقی که دارند، از هدر رفتن زمان افراد، جلوگیری می نمایند.

در هر کدام از چراغ راهنمایی LED یک خانه، 2 خانه و 3 خانه، چراغ های الکترونیکی کوچکی قرار دارند که با استفاده از ولتاژ برق شهری کار می کنند. این چراغ ها قادرند با مصرف برق کمتر، نوری با شدت بالا تولید نمایند. همین امر نیز موجب شده تا کارایی این محصولات بالا بوده و استفاده از آنها در خیابان ها و چهار راه ها افزایش یابد. انواع چراغ راهنمایی LED دارای قابلیت برنامه ریزی بوده و با استفاده از آنها می توان امنیت مسیرها را حفظ کرد. این محصولات از زیبایی ظاهری قابل قبولی نیز برخوردار هستند و به جلوه شهر آسیبی نمی زنند.

هر کدام از خانه های چراغ راهنمای ال ای دی، دارای اندازه ای در حدود 30 سانتی متر بوده و می توان رنگ نور هر کدام از این خانه ها را  تنظیم کرد. وجود این ویژگی ها سبب شده تا این چراغ، محصولی مناسب برای استفاده در شریان های اصلی و فرعی شهر باشد. بدنه این چراغ با استفاده از پلی کربنات ساخته شده است. در نتیجه می تواند در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی مختلف، مقاومت خوبی از خود نشان دهد. این محصولات طول عمر بالایی دارند و برای نگهداری از آنها، لازم نیست هزینه های گزافی پرداخت کنید. در خرید چراغ راهنمایی LED باید به کیفیت ساخت این محصول و رعایت استانداردها در آن توجه شود. این چراغ در مقایسه با انواع دیگر چراغ راهنمایی، از کارایی بیشتری برخوردار بوده و در عین حال قیمت مناسبی نیز دارد.

ایمن ترافیک کالابه عنوان عرضه کننده و تولید کننده چراغ راهنمایی LED و انواع دیگر چراغ راهنمایی، این محصولات را با قیمت های مناسب به متقاضیان ارائه می کند. این فروشگاه اینترنتی، کیفیت و کارایی محصولات خود را در شرایط مختلف آب و هوایی تضمین می کند.

چراغ راهنمایی ال ای دی 

 

 

انواع چراغ راهنمایی سولار

انواع چراغ راهنمایی و رانندگی را می توان بر اساس ویژگی هایی همچون نوع زمان بندی، لامپ مورد استفاده در آن، منبع تغذیه و... به دسته های مختلف تقسیم بندی کرد. یکی از انواع مختلف و پرکاربرد چراغ راهنمایی، چراغ راهنمایی سولار (خورشیدی) می باشد. این نوع چراغ راهنمایی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا طراحی شده است. همان طور که از نام چراغ راهنمایی خورشیدی نیز بر می آید، نیروی مورد نیاز آن از طریق سلول های خورشیدی تولید می گردد. خرید چراغ چشمک زن خورشیدی دارای مزایای فراوانی است. از جمله اینکه:

  1. این نوع چراغ راهنمایی قابلیت ذخیره انرژی برای زمان طولانی (تا یک هفته) را دارد.
  2. نیاز به برق ندارند و موجب استفاده بهینه از انرژی پایان ناپذیر خورشیدی می شود.
  3.  با توجه به شرایط تابش خورشید و میزان روشنایی هوا، نور چراغ ها نیز تغییر می کند. این امر موجب بالا رفتن قدرت پرتاب نور چراغ راهنمایی و رؤیت آن از مسافت دور می شود.
  4. به دلیل استفاده از لامپ های ال ای دی در آنها، طول عمر بیشتری دارند.
  5. در مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد، قابل استفاده هستند.

چراغ راهنمایی سولار، خود در انواع مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. برای مثال می توان چراغ چشمک زن تک خانه سولار، چراغ چشمک زن دو خانه سولار و چراغ چشمک زن سه خانه سولار را نام برد. هر کدام از چراغ های راهنمایی چشمک زن خورشیدی جهت استفاده در محل و شرایط مختلفی طراحی و تولید می گردند. به ازای هر یک خانه، یک سلول خورشیدی ۱۰ وات در این چراغ ها به کار رفته است. جنس بدنه این چراغ ها معمولا از پلی کربنات یا پی وی سی است. بسیار مقاوم هستند و قابل استفاده در هر شرایط جوی می باشند. مهمترین عاملی که در تعیین قیمت چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی مؤثر است، میزان کیفیت و طول عمر مفید آن می باشد. این امر خود به جنس مواد اولیه بدنه، نوع پنل خورشیدی مورد استفاده،  لامپ های مورد استفاده، مدارات الکتریکی به کار رفته و.. بستگی دارد.

 چراغ راهنمایی خورشیدی طول عمر بالایی دارد. معمولا حداقل طول عمر این نوع چراغ راهنمایی ۱۰ سال است. انواع چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی، جزء محصولاتی هستند که در ایمن ترافیک کالا عرضه می شوند. شما می توانید پس از انتخاب محصول مورد نیاز خود، آن را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

 

دستگاه فرماندهی ترافیکی

دستگاه فرماندهی ترافیکی یکی از ملزومات کنترل ترافیک است که طی سالها دستخوش تغییرات زیادی شده است. در گذشته این دستگاه قابلیتهای کم ،حجم و وزن خیلی زیادی داشت در صورتیکه دستگاه فرماندهی ایمن ترافیک در حال حاضر یک باکس کوچک با قابلیتهای فراوان است. این دستگاه فرماندهی به راحتی قابلیت برنامه پذیری برای 12ماه سال را به صورت کاملا تفکیک شده از لحاظ  روزهای پرترافیک ،کم ترافیک ،فصلها و همچنین شبانه و روز را دارد. حمل و نصب آسان ، برنامه پذیری آسان از مواردی است که ایمن ترافیک در تولید دستگاه فرماندهی لحاظ کرده است. تعمیر و نصب دستگاه فرماندهی نیازمند نیروی متخصص و کار آمد است لطفا برای مشاوره با کارشناسان ایمن ترافیک تماس بگیرید.

 

معکوس شمار ترافیکی

معکوس شمار ترافیکی از جمله تجهیزات کنترل ترافیک هوشمند است که در چهارراهها در جهت کنترل تردد خوردروها مورد استفاده قرار می گیرد. معکوس شمار ترافیکی یا ثانیه شمار ترافیکی به دو شکل است. ثانیه شمار چراغ راهنمایی ،یکی از خانه های چراغ راهنمایی است و معمولا در وسط چراغ راهنمایی رانندگی قرار می گیرد. این ثانیه شمار ترافیکی دو رقمی می باشد و معمولا در چهار راههای کم تردد مورد استفاده قرار می گیرد. معکوس شمار ترافیکی ال ای دی ،که در یک باکس قرار می گیرد. این نوع معکوس شمار دو ونیم و سه رقمی است. محل نصب این ثانیه شمار ترافیکی معمولا روی پایه های چراغ راهنمایی است و در جایی قرار می گیرد که رانندگان از مسافت دور هم بتوانند انرا ببینند.

معکوس شمار و کاربرد ان

تولید ثانیه شمار ترافیکی هم به صورت نمایش  اعداد و هم به صورت نمایش ساعت شنی است. البته نمایش اعداد در معکوس شمار ترافیکی برای رانندگان اگاهی بیشتری نسبت به وضعیت ایجاد می کند. به همین دلیل ثانیه شمار ترافیکی عددی بیشتراز معکوس شمار ترافیکی ساعت شنی توصیه می گردد. ایمن ترافیک اولین تولید کننده معکوس شمار ترافیکی با بدنه پلی کربنات است. این بدنه برخلاف نوع فلزیش در اثر بارندگی و نور خورشید پوسیده نمی شود. طول عمر بالای عمر این محصول در کنار وزن سبک از مزایای ثانیه شمار ترافیکی ایمن ترافیک کالا است. استفاده از ال ای دی های ترافیکی استاندارد باعث شده ارقام در این چراغ ثانیه شمار ترافیکی از فاصله دور کاملا قابل رویت و تشخیص باشد. جهت تعمیرات دستگاه ثانیه شمار و نصب معکوس شمار  ترافیکی لطفا با کارشناسان ایمن ترافیک کالا تماس بگیرید.

 

 

ماژول چراغ راهنمایی

ماژول چراغ راهنمایی در سه رنگ قرمز ،زرد ،سبز تولید می گردد. در چراغهای راهنمایی رانندگی قدیم از کاسه چراغ استفاده می شده که با استفاده از یک لامپ و بازتاب نور از کاسه چراغ راهنمایی رانندگان متوجه رنگ آن می شدند. چراغ راهنمایی نسل جدید از ال ای دی به جای لامپ استفاده می کند . مجموعه بورد و ال ای دی که در آن قرار می گیرد را ماژول می گویند. قیمت ماژول چراغ راهنمایی در بازار بسیار متفاوت است. دلیل این اختلاف قیمتها تعداد ال ای دی های استفاده شده و درجه کیفی آنهاست. مصرف بیشتر برق ،طول عمر کم ،پرتاب نور کم می تواند از دلایل عمده پایین بودن قیمت یک ماژول چراغ راهنمایی و رانندگی باشد

ماژول چراغ راهنمایی و نصب آن

ایمن ترافیک تولید کننده ماژول چراغ راهنمایی با ال ای دی های ترافیکی استاندارد است. ماژولهای تولید شده این شرکت با گارانتی ارائه می گردد. جهت تعویض و تعمیر ماژول انواع چراغ راهنمایی می توانید با کارشناسان ایمن ترافیک تماس بگیرید. لیست قیمت ماژول چراغ راهنمایی را لطفا از کارشناسان فروش ایمن ترافیک کالا دریافت کنید.

 

فاز بندی چراغ راهنمایی

فاز به یک یا چند جریان ترافیکی گفته می شود که در مدت زمان یک چرخه همزمان فرمان علامتی یکسان را دریافت می نمایند. در واقع فاز به معنی حالات متوالی می باشد که به وسیله چراغ راهنمایی به یک یا چند جریان ترافیک به صورت یک نواخت و یا مشخصی اعمال می شود. ترتیب و تعداد فازهای چراغ راهنمایی به تعداد مسیرهای تقاطع و نسبت گردش به چپ وسایل نقلیه در مسیرهای مختلف بستگی دارد. در هنگام طراحی چراغ راهنمایی سعی بر آن شده است که تعداد فازها افزایشی نداشته باشد.

لیست قیمت چراغ راهنمایی

لیست قیمت چراغ راهنمایی و کلیه تجهیزات ترافیکی را می توانید با مراجعه به سایت ایمن ترافیک و یا ارتباط با کارشناسان فروش ما بدست آورید. در صورت نیاز به مشاوره حضوری کارشناسان ایمن ترافیک کالا  هر روزه از ساعت 9صبح الی 5 بعدازظهر در خدمت شما هستند.

 

پایه چراغ راهنمایی

پایه چراغ راهنمایی از تجهیزات ترافیکی مکمل است. برای نصب چراغ راهنمایی و معکوس شمار ترافیکی در چهارراها نیاز به پایه چراغ راهنمایی است. پایه چراغ راهنمایی بسته به بزرگی چهارراه ،تعداد چراغ راهنمایی که قرار است نصب شود و همچنین آب وهوای منطقه متفاوت است. انواع پایه چراغ راهنمایی در زیر آمده است. پایه چراغ راهنمایی لوله ای 4 متری که معمولا برای نصب چراغهای چشمک زن مورد استفاده قرار می گیرد. پایه چراغ هشت وجهی 4متری که معمولا برای نصب چراغ چشمک زن و چراغ راهنمایی رانندگی در چهارراههای کوچک استفاده می شود.

ماژوا چراغ راهنمایی

پایه چراغ راهنمایی هشت وجهی شش در دو ونیم متری که برای نصب حداکثر یک چراغ راهنمایی ورانندگی مورد استفاده قرار می گیرد.پایه چراغ هشت وجهی شش در چهارونیم متری که بیشترین کاربرد را در چها راهها دارد. به عنوان مثال در یک چهارراه بزرگ که در هر پایه چراغ حداقل تعداد دو چراغ راهنمایی رانندگی و یک معکوس شمار ترافیکی و یک چراغ عابر پیاده نصب می شود پایه چراغ شش در چهار پیشنهاد می شود. تولید پایه چراغ راهنمایی با توجه به نوع ورق و پوشش آن متفاوت است. قیمت پایه چراغ راهنمایی باتوجه به اینکه از ورق آن سیاه استفاده شده باشد و یا گالوانیزه متفاوت است.

معمولا در جاهای مرطوب از نوع گالوانیزه آن استفاده می شود که در مقابل رطوبت مقاومت بیشتری دارد. جهت نصب پایه چراغ راهنمایی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. لیست قیمت پایه چراغ را میتوانید از قسمت فروش ایمن ترافیک کالا دریافت کنید.

 

نصب و تعمیر چراغ راهنمایی

با توجه به مصرف مداوم از تجهیزات ترافیکی از جمله چراغ راهنمایی و دیگر تجهیزات و مستهلک شدن آنها ،کلیه این تجهیزات نیاز به بازرسی دوره ای و همچنین تعمیر و نگهداری دارد. ایمن ترافیک کالا با در اختیار داشتن نیروی متخصص و همچنین کلیه تجهیزات مورد نیاز جهت تعمیرات می تواند کلیه چراغها ی ترافیکی و دیگر تجهیزات را در کمترین زمان سرویس و تعمیر کند. همچنین تجهیز چهارراها و نصب کلیه تجهیزات کنترل ترافیک از فعالیت های ایمن ترافیک می باشد.

 

تولید کننده چراغ راهنمایی

تولید کننده چراغ راهنماییبر اساس نوع کاربرد و نیاز مشتریان اقدام به تولید چراغ های راهنمایی متنوع و با مشخصه های مختلف می نماید. از جمله این چراغ ها می توان به چراغ های راهنمایی که با نورخورشید و لامپ های LED کار می کنند اشاره نمود. چراغ راهنمایی سولار (خورشیدی) با پنل های خورشیدی کار می کند. تاکنون در کشور ما کمتر به منبع تغذیه نور خورشید اهمیتی داده می شد و اطلاعی ار کاربرد گسترده آن در صنعت تولید و بهره وری نبود. شاید به جرات می توان گفت که تولید چراغ راهنمایی که با نور خورشید کار کند، اولین گام در این مسیر می باشد. برای راه اندازی چراغ راهنمایی با این مشخصات نیاز به مدار الکتریکی داریم که خوشبختانه تولید این مدارات در داخل کشور انجام می گیرد. از آنجا که مدل سولار (خورشیدی ) گرانتر از مدل های دیگر می باشد، تولید مدارات الکتریکی در داخل باعث پایین آوردن قیمت این مدل می شود.

لامپ های کوچک LED در چراغ های راهنمایی لامپی که از جنس  PVC ساخته می شود و منبع تغذیه آن از برق شهری 220 ولت است، کاربرد دارد. طول عمر لامپ های LED بیشتر از سایر لامپ ها می باشد و از لحاظ اقتصادی این لامپ ها مقرون به صرفه تر می باشد. مهمترین مساله در این مدل از چراغ های راهنمایی، تعویض و تعمیر لامپ های سوخته است. ایمن ترافیک کالا جزو تولیدکنندگان چراغ های راهنمایی می باشد که کلیه محصولات خود را برای بازه زمانی بلند مدت گارانتی می نماید.

در تولید چراغ راهنمایی با لامپ های سولار (خورشیدی) از پلی کربنات و در تولید لامپ های LED از PVC استفاده می شود. هر دو نوع این پلاستیک ها در کارخانجات داخلی تولید و عرضه می شود. ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده چراغ راهنمایی همگام با سایر شرکت ها منجمله ترافیک شهر، نوردید، علائم گستر کابین و ... برای  تولید انواع و اقسام مختلف با کاربردهای گوناگون چراغ های راهنمایی،  از این محصولات داخلی بهره می گیرد. یکی از خدماتی که این فروشگاه در راستای جلب رضایت مشتریان ارائه می دهد، گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش مانند نصب و ... می باشد.

تولید کننده چراغ راهنمایی

 

برای اطلاع از قیمت و خرید انواع چراغ راهنمایی رانندگی با کارشناسان ایمن ترافیک کالاتماس بگیرید.

 

قیمت چراغ راهنمایی

همانطور که می دانید بدنه همه انواع چراغ راهنمایی از پلاستیک pvc ساخته شده اند. این پلاستیک در برابر عوامل محیطی مقاومت بسیار زیادی دارد و یکی از بهترین انتخاب ها برای بدنه چراغ راهنمایی است. اما چه عواملی باعث وجود تفاوت در قیمت چراغ راهنمایی می شود؟

تفاوت قیمت چراغ های راهنمایی LED با مدل های قدیمی چندان قابل توجه نیست اما این نوع لامپ مزایایی دارد که استفاده از آن را مقرن به صرفه می نماید. لامپ های LED طول عمر بیشتری دارند، تعویض آنها به راحتی انجام می شود، با سوختن یکی از آنها کارکرد چراغ راهنمایی مختل نخواهد شد. در ضمن لامپ های led مصرف انرژی کمتری دارند و در نتیجه هزینه مصرف انرژی در این مدل ها کمتر است. پس شاید در ابتدا پول بیشتری پرداخت کنید اما در بلند مدت از مزایای آن  بهره مند خواهید شد. چراغ های راهنمایی لامپی به دلیل پایین بودن طول عمر لامپ های رشته ای و همچینین مصرف بالای انرژی هزینه نگهداری بالایی دارند. این محصول همچنان برای افرادی که به صورت موقت نیاز به روشن کردن چراغ راهنمایی دارند پیشنهاد می شود. تفاوت قیمت در میان انواع چراغ راهنمایی led به دلیل تعداد لامپ استفاده شده در آن است. چراغ های راهنمایی که از تعداد بیشتری لامپ led تشکیل شده اند نور بیشتری دارند و برای جاده های بیرون شهری مناسب تر هستند. اما اگر تعداد لامپ ها کم باشد بهتر است از آنها در شهر استفاده شود.

گزینه بعدی که در قیمت انواع چراغ راهنمایی تفاوت ایجاد می کند سولار بودن چراغ است. استفاده از نور خورشید به جای برق هزینه نگهداری انواع چراغ ارهنمایی را پایین می آورد. طبیعتا قرار دادن پنل خورشیدی، خازن جهت نگهداری از الکتریسیته و ... بر قیمت چراغ راهنمایی سولار می افزاید؛ اما با توجه به طول عمر بالای محصول و همچنین بالا رفتن قیمت برق می توان گفت چراغ راهنمایی سولار بهترین انتخاب است. به نظر می رسد چراغ های راهنمایی سولار با لامپ led مدرنترین انواع چراغ راهنمایی است. خالی از لطف نیست که بدانید استفاده از انرژی خورشیدی برای محافظت از محیط زیست نیز پیشنهاد می شود.

اگر نگاهی به محصولات ایمن ترافیک کالا بی اندازید متوجه خواهید شد که قیمت چراغ راهنمایی چشمک زن با انواع ثابت متفاوت است. دلیل این امر وجود مداری است که جهت هماهنگی زمان روشن و خاموش شدن چراغ در آن تعبیه شده است. این مدل از چراغ های راهنمایی بیشتر از دیگر انواع کاربرد دارد و برای اطلاع اطرافیان از خطر به کار می رود. از این رو استفاده از آن هر چند با قیمت بالا الزامی به نظر می رسد. انتخاب و خرید چراغ راهنمایی نیاز به وسواس و دقت نظر زیادی نیاز دارد. چرا که اصولا از این محصولات برای هشدار وجود خطر استفاده می شود و سهل انگاری در آن ممکن است خسارت های جبران ناپذیری ایجاد نماید. پس بهتر است مسئله قیمت را کنار گذاشته با توجه به میزان خطر، وجود برق در منطقه، محل نصب چراغ و ... بهترین انتخاب را انجام دهید. ایمنترافیک کالا علاوه بر تولید و فروش بی واسطه، خدمات نصب و گارانتی را نیز ارائه می دهد.

 

 قیمت چراغ راهنمایی

 

صادر کننده چراغ راهنمایی

با توجه به پیشرفت هایی که ایران، در زمینه ی طراحی و تولید انواع چراغ راهنمایی داشته و همچنین میزان بالای تقاضای این تجهیزات در کشورهای همسایه، امروزه کشورمان به عنوان صادرکننده چراغ راهنمایی رانندگی شناخته می شود. کیفیت بالای مواد اولیه به کار رفته در ساخت چراغ راهنمایی رانندگی و تعیین قیمت مناسب برای آن، از جمله دلایلی است که کشورهایی چون عراق، افغانستان، گرجستان، عمان و ترکیه و .... را به سمت خرید این تجهیزات از ایران سوق داده است. امروزه شرکت های زیادی در شهرهای مختلف کشور، به عنوان تولیدکننده چراغ راهنمایی فعالیت دارند که بخش اعظم تولیدات آنها به رفع نیازهای داخلی اختصاص داده شده و مابقی به کشورهای هم جوار صادر می شوند.

ایران به عنوان صادر کننده چراغ راهنمایی رانندگی، این تجهیزات را با قیمت عمده کارخانه به کشورهای متقاضی صادر می کند. با این که کار تمامی چراغ های راهنمایی رانندگی یکی بوده و بر اساس سه رنگ قرمز، زرد و سبز به کنترل ترافیک و رفت و آمد وسایل نقیله می پردازند، اما با توجه به سایز و متریالی که برای ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته است از قیمت متفاوتی برخوردارند. برای مثال چراغ راهنمایی LED به دلیل استفاده از ماژول ال ای دی در ساخت آن، از قیمت بالاتری نسبت به انوع لامپی، برخوردار است. همچنین سایز چراغ و تعداد خانه هایی که مد نظر مشتری است نیز بر قیمت این تجهیزات تاثیرگذار خواهد بود.

اما باید به این نکته توجه کرد که این محصولات به دلیل داشتن ماژول ال ای دی و همچنین استفاده از مواد درجه یک برای ساخت بدنه ی آن، دارای طول عمر بالایی هستند و هزینه ی نگهداری از آنها نیز بسیار پایین می باشد. در نتیجه چون برای کشورهای متقاضی، کیفیت کار در اولویت قرار دارد و همچنین با توجه به قیمت مناسبی که در ایران برای این محصولات در نظر گرفته شده است، قیمت چراغ راهنمای ال ای دی برای این کشورها بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

چراغ راهنمایی خورشیدی یکی دیگر از انواع چراغ راهنمایی رانندگی است که کشورهای وارد کننده از ایران بیشتر اقدام به خرید آن می کنند. با توجه به وضعیت آب و هوایی کشورهای همسایه، این تجهیزات می تواند بهترین گزینه برای آنها باشند. با این که تولید کننده چراغ راهنمایی خورشیدی در ایران،  به منظور ارائه محصولی با کیفیت بالا و عملکردی دقیق از قطعات، مواد اولیه و صفحات سولار استفاده می کند و قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی در مقایسه با انواع دیگر بالاتر است؛ اما باز هم قیمت این تجهیزات بسیار مناسب تعیین شده و ارزش خرید بالایی دارند. خرید چراغ راهنمایی خورشیدی با در نظر گرفتن طول عمر بالا و قیمت مناسب آن در ایران، برای کشورهای همسایه بسیار مناسب است و به همین جهت تقاضا برای صادرات این محصول زیاد می باشد.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده چراغ راهنمایی رانندگی و عرضه کننده انواع این محصول، به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. با استفاده از مشاوره های کارشناسان این مجموعه، می توانید به راحتی اقدام به خرید چراغ راهنمایی به صورت عمده و با قیمت مناسب نمایید.

صادر کننده چراغ راهنمایی

 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^