سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات پارکینگی

قیمت و خرید تجهیزات ایمنی پارکینگ

تجهیزات پارکینگی، مجموعه ای گسترده از محصولات و تجهیزات جانبی مختلف است که ملزومات کامل یک پارکینگ را شکل می دهند. این مجموعه شامل: انواع جداکننده پارکینگ، انواع تجهیزات ایمنی پارکینگ، انواع رنگ پارکینگ، انواع روشنایی و فلاشر پارکینگی، راهبند پارکینگ ،سرعت گیر پارکینگ ، کار استاپر پارکینگ ، محافظ ستون ،خط کشی پارکینگ و دیگر ملزومات پارکینگ است. تجهیزات پارکینگی ، در هر زیر دسته ای که باشند، کیفیت و فرم استاندارد باید در آن ها رعایت شده باشد. این استانداردها با تبعیت از معیارهای بین المللی، هم به خوبی هشدارها و پیام های لازم را به رانندگان می دهند و هم امنیت و ایمنی محیط پارکینگ را مهیا می کنند.

در بسیاری از پارکینگ ها میزان آسیب هایی که به ماشین ها و گاهی انسان ها وارد می شود به جهت مجهز نبودن پارکینگ هاست که سبب می شود از کیفیت پارکینگ ها در زمینه ی زیبایی و ایمنی آن کاسته شودایمن ترافیک کالا، عرضه کننده تخصصی تجهیزات ترافیکی ، قیمت تجهیزات پارکینگی را در رده ای بسیار مناسب و با کیفیتی عالی ارائه داده و در دسترس کاربران قرار می دهد.

 

تجهیزات ترافیکی پارکینگ

پارکینگ ها  به عنوان یکی از مهمترین مکان هایی است که در نظم گرفتن خیابان ها و بافزایش امنیت جامعه نقش اساسی دارد. اگر دقت کرده باشید در خیابان هایی که پارکینگ استانداردی قرار دارد آن خیابان ترافیک کمتری دارد و نظم عبور و مرور در آن بیشتر از دیگر خیابان ها می‌باشد. فروشگاه ایمن ترافیک کالا تلاش دارد انواع تجهیزات ایمنی پارکینگ و تجهیزات ترافیکی پارکینگ دارندگان پارکینگ های عمومی و خصوصی ارائه دهد. از مهمترین تجهیزاتی که باید در یک پارکینگ تعبیه شود می‌توان به تجهیزات ایست و بازرسی پارکینگ اشاره داشت. در واقع یکی از دلایلی که افراد ترجیح می‌دهند خودرو خود را در پارکینگ پارک نمایند حفظ امنیت خودرو است. ار این رو داشتن ایست و بازرسی دقیق و مدرن این اطمینان خاطر را به افراد می‌دهد که خودرو خود را در مکانی امن پارک نموده اند.

نصب تجهیزات پارکینگ باعث می‌شود محیط پارکینگ محل امنی به نظر برسد و نظم و انظباط خوبی در محیط پارکینگ برقرار باشد. نصب مواردی همچون تجهیزات ایست پارکینگ، قفل پارکینگ، محافظ پارکینگ و کفپوش پارکینگ نه تنها امنیت را افزایش می‌دهند بلکه کیفیت پارکینگ را بالا می‌برند و افراد پارکینگی با چنین ویژگی هایی را در اولویت قرار خواهد داد.

 

لیست تجهیزات پارکینگی

اصولا تجهیزات ترافیکی به دسته های همچون جدا کننده ها، علائم و نشانه ها، تجهیزات ایمنی پارکینگ، تجهیزات مورد نیاز برای رنگ آمیزی محیط و نصب تجهیزات دیگر و ... می‌باشند. سایت ایمن ترافیک کالا سعی دارد این محصولات را به شما معرفی نماید و شما را با انواع آنها آشنا نماید تا بتوانید موارد مورد نیاز خود را خریداری و در محل تحویل بگیرید.

برای بالا بردن میزان بهره وری و کارآیی محیط پارکینگ های عمومی و خصوصی و جلوگیری کردن از خسارات و آسیب های احتمالی که ممکن است به ماشین ها و گاهی اشخاص وارد شود، استفاده از مجموعه ی تجهیزات ایمنی برای پارکینگ بسیار توصیه می شود که همین امر سبب می شود امنیت رانندگان و سرنشینان آن ها بالا برود و همینطور آسیبی به ساختمان ها و زیر ساخت های آن ها وارد نشود . در زیر تجهیزات پارکینگ را نام برده و کاربرد آن را توضیح می دهیم .

 

کار استاپر خودرو

کار استاپر پارکینگ از پر مصرف ترین تجهیزات ترافیکی می باشد . در بسیار از پارکینگهای عمومی در جهت جلوگیری از ورود خودروها به حریم خودروی دیگر و همچنین جلوگیری از برخورد خودروها با دیوار از کار استوپر پارکینگی استفاده می کنند. در گذشته کار استاپر از جنس سیمان بود که البته خود آن باعث ضربه زدن به خودرو بود. نسل جدید کار استاپر از جنس لاستیک فشرده است که روی آن نوار شبرنگی در جهت آگاه سازی راننده قرار می گیرد. کار استوپر پارکینگ در ابعاد مختلفی تولید می شود. برای نصب کار استاپر نیاز به دوعدد پیچ و رولپلاک مخصوص است که با سوراخ کردن محل مورد نظر آنرا به زمین پیچ میکنند.

خرید آنلاین کار استاپر

ایمن ترافیک لیست قیمت انواع کار استاپر را در قسمت تجهیزات ترافیکی ارائه می کند همچنین با داشتن نیروی متخصص در جهت نصب کار استاپر اماده ارائه خدمات و مشاوره می باشد.

 

کاربرد محافظ ستون در پارکینگ

همانطور که می‌دانید پارکینگ ها ساختمان های بزرگی هستند که اصولا ستون های بسیاز بزرگی دارد. گاها رانندگان با این ستون ها تصادف می‌کنند که به ستون و به خودرو آسیب می‌رسد. از این رو مسئولین با نصب محافظ ستون پارکینگ شرایط را برای رانندگی ایمن راننده فراهم می‌کنند. ضربه گیر دور ستون اصولا از رویه پلاستیکی و یا لاستیکی ساخته می‌شود که به رنگ مشکی و زرد هاشور خورده است. لایه میانی خالی است و لایه آخر از آلومینیوم ساخته شده است. با نصب محافظ ستون پارکینگ در زمان برخود خودرو با آن، نه تنها به ستون آسیبی وارد نمی‌شود بلکه بدنه‌ی خودرو نیز سالم می‌ماند. تنها ممکن است که محافظ دچار فرورفتگی شود که می‌توان آن را با کمترین هزینه تعویض نمود. قیمت محافظ ستون پارکینگ از هزینه‌ای که بابت صافکاری ماشین پرداخت می‌کنید کمتر است.

محافظ ستون پارکینگ ارتفاعی بین 60 سانتیمتر تا 1 متر دارد  و فقط گوشه های تیز ستون پارکینگ را در بر می‌گیرد. ضربه گیر لاستیکی ستون پارکینگ را می‌توان به کمک چسب و پیچ به ستون اتصال داد. محافظ ستون پارکینگ نیز از دیگر تجهیزات پر کاربرد است. هروز شاهد خسارات فروان به خودروها درهنگام پارک کردن و یا خارج شدن از پارکینگ هستیم. ابعاد محافظ ستون به صورت معمول 80*11*11 است . این ابعاد براساس محل برخورد خودروها با ستون پارکینگ محاسبه شده است. محافظ ستون پارکینگ ممکن است دارای یک لایه آلمنیومی داخلش باشد که محافظت بیشتری در مقابل ظربه دارد. جنس محافظ ستون از لاستیک فشرده است.

این لاستیک علاوه بر مقاومت در مقابل رطوبت ،در مقابل ظربه هم از مقاومت بالایی برخوردار است. قیمت محافظ ستون بستگی به کارخانه تولید کننده ،متفاوت است.

 

کاربرد محافظ ستون در پارکینگ

نصب محافظ ستون به وسیله پیچ ورولپلاک انجام می شود. البته در بسیاری از پارکینگها برای جلوگیری از صدمه زدن به ستون از چسب دوجزئی  استفاده می کنند. خرید محافظ ستون پارکینگ در فروشگاه انلاین ایمن ترافیک به راحتی امکان پذیر است. همچنین برای نصب محافظ ستون کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

آینه محدب پارکینگی چیست ؟

 

لیست قیمت آینه محدب پارکینگ

 

پارکینگ های بزرگ همیشه دارای رمپ هایی هستند که در بعضی موارد ممکن است دید خوبی نداشته باشند و خطرناک به نظر برسند به همین جهت در قسمت پیچ های خطرناک از آینه محدب پارکینگ استفاده می شود. این آینه شرایطی فراهم می‌آورد که راننده قبل از پیچیدن مسیر مقابل را ببیند و نقطه کوری در مسیر وجود نداشته باشد تا در صورت وجود خودرو دیگر کمی تامل کند. انواع آینه محدب پارکینگ طوری طراحی می‌شود که در پارکینگ ها بهترین دید را برای رانندگان فراهم آورد. آینه سر پیچ جاده ها را اغلب از شیشه و یا پلی کربنات می‌سازند اما آینه محدب پلی کربنات بهترین گزینه برای پارکینگ ها محسوب می‌شود. چرا که این آینه دید کاملا خوبی در اختیار راننده قرار می‌دهد و همچنین برای محیط پارکینگ که سر بسته است بهترین گزینه به شمار می‌آید. فروش آینه محدب پارکینگی از آنجایی مورد توجه فروشندگان تجهیزات پارکینگ است که تصادف در زمان خروج و ورود در پارکینگ ها آمار قابل توجهی به خود اختصاص داده است.

 

آیینه محدب پارکینگی شیشه ای

بدنه این ایینه از فلز است و جنس ایینه از جنس شیشه ای است. این ایینه محدب در نوع سایه بان دار که در فضای پارکینگهای روباز  مورد استفاده قرار می گیرد و نوع بدون سایبان که در پارکینگهای بسته نصب می شود. پایه آیینه محدب شیشه ای در دو نوع دیواری و ستونی است که بسته به اینکه بر روی دیوار نصب شود و یا روی ستون انتخاب می شود. تولید ایینه محدب شیشه ای پارکینگ از قطر 40 سانتی متر تا 100 سانتی متر می باشد.

انواع آینه محدب پارکینگی

 

آیینه محدب ترافیکی پلی کربنات

این ایینه باتوجه به اینکه از پلی کربنات به جای شیشه استفاده شده است مقاومت بالایی درمقابل شکسته شدن نسبت به اینه محدب شیشه ای دارد. بدنه ایینه محدب پلی کربنات از جنس پلاستیک است . تولید ایینه محدب پلی کربنات در دو سایز 60 و 80سانتی متر رایج است. این اینه محدب بیشتر به نام اینه محدب ترافیکی معروف است. لیست قیمت ایینه محدب را می توانید با تماس با کارشناسان ایمن ترافیک و یا خرید انلاین انجام دهید.

از دیگر خدمات شرکت ایمن ترافیک کالا میتوان به جانمایی و نصب اینه های محدب در پارکینگ اشاره کرد. جهت مشاوره لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

رنگ پارکینگ چیست

رنگ آمیزی پارکینگ اهمیت زیادی دارد زیرا راننده ای که اولین بار وارد پارکینگ می‌شود به کمک رنگ هایی که در محیط می‌بیند می‌تواند مسیر رفت و آمد، حریم بین خودروهای پارک شده و محل قرارگیری آسانسور و دیگر امکانات پارکینگ را تشخیص دهد. در پارکینگ از رنگ های روشن استفاده می‌شود زیرا اصولا دیوارها و کف پارکینگ تیره هستند و استفاده از رنگ هایی مثل زرد و قرمز دید بهتری دارند.

انواع رنگ پارکینگ باید در برابر عواملی همچون سایش مقاومت مناسبی داشته باشد زیرا خودروها مداما از روی این رنگ ها عبور می‌کنند و اگر کیفیت رنگ پایین باشد ممکن است به زودی مجبور به رنگ آمیزی مجدد پارکینگ شوید. می‌توانید از انواع رنگ پلی اورتان، آلکید کلرو کائوچو و رنگ اپوکسی برای رنگ آمیزی پارکینگ موردنظر استفاده نمایید. این رنگ ها جزء بهترین انواع رنگ پارکینگ هستند که از آنها به عنوان رنگ ترافیکی نیز استفاده می‌شود.

 

خط کشی با شبرنگ ترافیکی

استفاده از نوارهای شبرنگ ترافیکی یکی از راههای خط کشی پارکینگ است. عرض این نوارها 5سانتی متر است و با مشخص کردن حریم خودروها و چسباندن این نوارها بروی آن حریم انجام می شود. قیمت خط کشی پارکینگ به همراه شبرنگ ترافیکی بسیار مرقون به صرفه می باشد. البته طول عمر آن در مقابل خطکشی با رنگ ترافیکی پایین تر است. این نوار شبرنگ در رنگهای مختلفی قابل تهیه است.

خط کشی با شیرنگ

 

 

جداکننده پارکینگ 

در بعضی از پارکینگهای عمومی برای جدا سازی فضای خودروها از جدا کننده پارکینگی و یا جداکننده ترافیکی استفاده می کنند. تولید جدا کننده پارکینگی در جنسهای پلاستیکی و لاستیکی میباشد . همچنین از لحاظ سایز هم بسته به محل نصب متنوع است. اجرای خط کشی پارکینگ نیاز به افراد متخصص دارد . در صورت نیاز به مشاوره و یا اجرای خطکشی پارکینگ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 مزایای استفاده از جدا کننده در پارکینگ

تابلو و علائم پارکینگ 

از دیگر موارد ضروری در تجهیزات پارکینگ می توان به تابلو وعلائم پارکینگ اشاره کرد. تابلو پارکینگ بسته به اینکه یک مجتمع تجاری باشد و یا یک ساختمان مسکونی از بسیاری جهات متفاوت است. به عنوان مثال در یک مجتمع تجاری جهت نشاندن مسیر ورود و خروج نیاز به تابلوی راهنما می باشد و همچنین مجتمع ها برای معرفی طبقات خود نیاز به تابلوی طبقات دارند. معمولا در مجتمع های تجاری و یا پارکینگهای عمومی برای دسترسی راحتتر مراجعه کنندگان پلاک پارکینگ یه امر ضروری است.

خرید تابلو پارکینگی

 

البته در ساختمانهای مسکونی نیاز به بسیاری از این علائم پارکینگی نیست ولی تابلوی پلاک پارکینگ یک نیاز است. از دیگر علائم مورد نیاز پارکینگ ،میتوان تابلوی خروج اضطراری ،تابلوی جعبه اتشنشانی و یا تابلو اتاق برق را نام برد. تولید علائم پارکینگ در جنسهای مختلفی انجام می شود به عنوان مثال تابلو  ورق گالوانیزه و یا تابلوی پی وی سی . قیمت تابلو پارکینگی بسته به نوع شبرنگ و جنس بدنه آن متفاوت است. لطفا در صورتیکه برای خرید و یا نصب تابلو پارکینگی نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

 

نحوه نصب سرعت گیر پارکینگ 

پارکینگ ها گاها دارای رمپ های تند هستند و به همین دلیل مسئولین پارکینگ برای جلوگیری از  تصادف از انواع سرعت گیر استفاده می‌کنند. سرعت گیر پارکینگ بیشتر از انواع پلاستیکی انتخاب می‌شود اما در بعضی موارد از سرعت گیر آسفالتی پارکینگ نیز استفاده می‌شود. سرعت گیر پلاستیکی پارکینگ به دلیل رنگی بودن و استانداردهایی که دارد بیشتر مورد پسند مسئولین پارکینگ ها است.

 

اصولا سرعتگیر از تجهیزات ترافیکی است ولی با توجه به نیاز آن در بعضی ازپارکینگ ها به آن سرعتگیر پارکینگی نیز می گویند. سرعتگیر استاندارد برای پارکینگ معمولا ارتفاع دونیم سانتی متری دارد . قیمت سرعت گیر پارکینگ بسته به اینکه از نوع لاستیکی و یا پلاستیکی باشد متفاوت است. معمولا در پارکینگها از سرعت گیر 33*50 و یا 33*12 استفاده می شود . طریقه نصب این سرعتگیر در قسمت سرعتگیر فروشگاه انلاین ایمن ترافیک آورده شده است.

 

 

سرعت گیر پارکینگ

 

 

قیمت سرعت گیر پارکینگ که پلاستیکی است بیشتر از انواع آسفالتی خواهد بود. از آنجایی که سرعت خودرو در پارکینگ ها کم است ابعاد این تجهیزات باید مناسب باشد تا علاوه بر حفظ امنیت خودرو به آن آسیبی وارد نشود. از آنجایی که سرعت گیر پارکینگ بیشتر در رمپ ها تعبیه می‌شود به آن سرعت گیر رمپ نیز گفته می‌شود. سرعت گیر رمپ اگر از نوع آسفالتی انتخاب شود حتما باید رنگ آمیزی و یا تابلو سرعت گیر پارکینگ چند متر قبل تر باید نصب شود. در صورت تمایل به نصب سرعت گیر پارکینگ می‌توانید فروشگاه ایمن ترافیک را انتخاب کنید که فروش سرعت گیر پارکینگ را به صورت اینترنتی انجام می‌دهد.

 

 

همه چیز درباره چشم گربه ای پارکینگ

چشم گربه ای ها در پارکینگ ها نقش مهمی دارند. نصب آنها در پارکینگ و نوری که آنها ساطع می‌کنند این امکان را به راننده می‌دهد که مسیر رفت و آمد خود را تشخیص دهد. چراغ چشم گربه ای پارکینگ نورهای رنگی ساطع می‌کنند تا توجه رانندگان را به خود جلب نمایند. همانطور که می‌دانید در پارکینگ ها برق به میزان زیادی مصرف می‌شود به همین دلیل استفاده از چشم گربه ای سولار برای صرفه جویی در مصرف برق پارکینگ توصیه می‌شود. این مدل با ذخیره انرژی در باتری خود آن را در شب به صورت نور مصرف می نماید و همین باعث می‌شود این مدل بهترین گزینه برای پارکینگ ها باشد.

قیمت چشم گربه ای پارکینگ به میزانی است که نمی‌تواند مرتب آنها را تعویض نمود پس بهتر است بهترین متریال انتخاب شود چرا که در زمان حرکت خودرو ممکن است به آنها آسیب برسد. از آنجایی که پارکینگ محل سر پوشیده ای است می‌توانید از چشم گربه ای آلومنیومی استفاده کنید که بهترین کیفیت را در بین انواع چشم کربه ای پارکینگ دارد. در ضمن در زمان نصب باید به دقت از چشم گربه ای یک طرفه و یا دو طرفه استفاده کنید که مسیر کاملا روشن باشد.

 

خرید آنلاین چشم گربه ای از ایمن ترافیک

 

استوانه پارکینگ چه کاربردی دارد ؟

استوانه پارکینگ را می توان جزء جداکننده های پارکینگ دانست؛ زیرا اصولا برای مشخص کردن مسیر رفت و آمد خودروها و همچنین جدا نمودن محل پارک خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نحوه نصب استوانه پارکینگ به این شکل است که بعد از مشخص شدن دقیق محل نصب آن، به کمک 3 پیچ آن را در محل مورد نظر پیچ و سفت می‌کنند. این تجهیزات نباید از جای خود حرکت داده شوند زیرا ممکن است در نبود آنها خطرات جانی و مالی برای صاحبان خودرو و خودرو ایجاد شود. از انواع استوانه پارکینگ می‌توان از استوانه پارکینگ شب رنگ، لانه زنبور و مسیر نما نام برد. اصولا استوانه پارکینگ در ابعاد 45 و 75 سانتی متری مورد استفاده قرار می‌گیرد و جنس بدنه آنها از EVA و پلی اورتان است.

این مواد اولیه از پلیمرهای با استحکام پلاستیک هستند که ضربه پذیری بالایی دارند. استوانه پارکینگ لانه زنبوری شب رنگ برای زمانی که پارکینگ نورکافی ندارد مناسب است. استوانه مسیرنما نیز از مهمترین انواع این تجهیزات پارکینگی است که مسیر رفت و آمد خودروها را در پارکینگ های بزرگ مشخص می نماید.

استوانه پارکینگ

 

 

راهبند پارکینگ چیست و چه کاربردی دارد

راهبندها اصولا در ورودی و خروجی مکان هایی نصب می‌شود که تردد در آنها بسیار زیاد است و یا برای ورود به محیط باید هزینه آن پرداخت شود. همانطور که می‌دانید در زمان ورود و به خصوص خروج از پارکینگ راهبندی نصب می‌شود. هدف از نصب راهبند پارکینگ اولا نظم دادن به ورود و خروج خودروها و دوما جلوگیری از خروج خودروها به دلایل امنیتی است. برای مکان های مختلف باید راهبند مناسب با آن را  نصب نمایید. خوشبختانه امروزه تنوع زیادی در انواع راهبند پارکینگی وجود دارد و خریدار می‌تواند بسته به نیاز خود یکی از انواع آن را انتخاب نماید. فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا سعی دارد با ارائه راهنمای خرید راهبند پارکینگ به شما کمک کند بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا با فروش راهبند پارکینگ در انواع مختلف شرایطی ایجاد نموده است که خریدار بتواند قیمت راهبند پارکینگ و انواع آن را با هم مقایسه نموده و با دید باز بهترین انتخاب را داشته باشد.

 

خرید تجهیزات پارکینگی

در این راستا ایمن ترافیک کالا توانسته است به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات پارکینگی و با بکارگیری بهترین و توانمند ترین نیرو های انسانی در جهت رشد ایمنی و زیبایی پارکینگ های عمومی و خصوصی، صاحب قدم باشد. شما مشتریان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های لوازم پارکینگ و خرید تجهیزات پارکینگ می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تجهیزات پارکینگ در تماس باشید ما آماده پاسخگویی به هر گونه سوالات شما هستیم.

 

بد نیست بدانید ایمن ترافیک کالا با سال ها تجربه در زمینه فروش انواع تجهیزات ترافیک و تجهیزات پارکینگ توانسته است رضایت مشتریان خود را تامین نماید. از آنجایی که قیمت لوازم پارکینگ برندهای مختلف با هم تفاوت دارد این فروشگاه اینترنتی شرایطی فراهم آورده است که خریداران بتوانند قیمت تجهیزات پارکینگ در برندهای متفاوت را با هم مقایسه نموده و بهترین انتخاب را داشته باشند. از آنجایی که تهران به عنوان پایتخت یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان به شمار می‌آید تعداد پارکینگ نیز در این شهر بیشتر از دیگر شهر ها بوده و تجهیزات پارکینگ عمومی نیز کارایی بیشتری خواهد داشت. ایمن ترافیک تجهیزات پارکینگ در تهران را به صورت کلی و جرئی تامین می‌نماید.

 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
گروه محصولات
5 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^