سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تولید تجهیزات مدارس

وقتی می خواهید در راستای خرید تجهیزات و نوسازی مدارس اقدام کنید، فروشگاه بزرگ ایمن ترافیک کالا میتواند پاسخگوی کلیه نیازهایتان باشد. ما مجموعه ای کامل از کلیه تجهیزات مورد نیاز مدارس از قبیل میز و صندلی مدرسه، نیمکت مدرسه، میز معلم و ... را ارائه می کنیم. میز و صندلی دانش آموزی به دلیل تأثیری که در ایجاد راحتی و در نتیجه در تسهیل فرایند آموزش دارد از مهم ترین محصولات و تجهیزات پرورشی مدارس به حساب می آید.
تولید تجهیزات مدارس متناسب با مقاطع تحصیلی مختلف از قبیل ابتدایی، دبیرستان و دانشگاه صورت می گیرد تا از مناسب بودن تجهیزات مدرسه برای سنین مختلف اطمینان حاصل شود. چرا که عدم تناسب بین ابعاد وسایل و تجهیزات موجود در مدرسه با اندازه های بدنی یک انسان باعث شیوع ناراحتی های اسکلتی و عضلانی در بین دانش آموزان می شود.

خط کشی حیاط مدرسه

خط کشی مدارس نیز با منظورهای مختلفی چون صفوف صبحگاه، زمین های چند منظوره ورزشی و ... صورت می گیرد. قبل از انجام این کار بهتر است تا زمان لازم برای تقسیم بندی ها و علامت گذاری ها صرف شود چون در غیر این صورت یک محیط غیر استاندارد و نافرم خواهیم داشت. ایمن ترافیک کالا با طراحی و اجرای خط کشی حیاط مدارس سعی در به وجود آوردن محیطی منظم و بانشاط برای دانش آموزان دارد.

ایمن ترافیک کالا با فراهم کردن خریدی راحت و پشتیبانی تخصصی، به شما کمک می کند تا محیط آموزشی مناسبی برای یادگیری بهتر دانش آموزان فراهم کنید. با خرید عمده در هر سفارش از تخفیفات ما بهره مند شوید و هزینه های نوسازی مدارس را به حداقل برسانید. محصولات ارائه شده در این دسته شامل مواردی از قبیل میز تحریر مدرسه، نیمکت مدرسه ابتدایی، میز و صندلی مدرسه، نیمکت استاندارد مدارس، میز معلم مدرسه، صندلی مدرسه دسته دار، میز مدرسه، میز معلم چوبی و... می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^