سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تابلو ایست دستی

شاید در بسیاری از مناطق در مسیر شهر و یا در جاده ایست و بازرسی ها را دیده باشید که پلیس تابلوی ایست دستی همراه خود دارد و از آن برای کنترل رانندگان استفاده می کند. در چهار راه های بسیار شلوغ پلیس راهنمایی و رانندگی برای کنترل رانندگان و کاهش ترافیک در چهار راه ها از تابلو ایست بازرسی استفاده می کند. تابلو ایست پلیس یکی از پرکاربردترین تجهیزات ایست و بازرسی است که در کنترل ترافیک و هدایت وسایل نقلیه در مسیرهای محدود شده و همچنین علامت دادن به رانندگان مورد استفاده قرار می گیرد.

استانداردهای ساخت تابلوی ایست پلیس شامل موارد مختلفی است که از آن جمله می توان به سبک بودن (برای راحتی کاربر) و همچنین امکانات به کار رفته در راستای رویت هرچه بهتر آن، اشاره کرد.

کاربرد تابلو ایست دستی

در مناطق شلوغ شهر پلیس راهنمایی و رانندگی گاهی به صورت دائم و در برخی مواقع به صورت موقتی از تابلو ایست استفاده می کند. در صورت بالا بردن این تابلو توسط پلیس رانندگان موظف هستند که به عنوان یک دستور از جانب مامور قانون بایستند و اجازه ی حرکت را ندارند. گاهی در جاده ها در صورت که اتومبیلی خلاف قوانین راهنمایی و رانندگی عمل کرده باشد و یا مواقع بحرانی که پلیس به دنبال یک شخص بخصوص باشد به بررسی اتومبیل ها می پردازد و در صورت مشکوک بودن به هر کدام از اتومبیل ها، آن ها را با استفاده از تابلوی ایست نگه می دارد.

انواع تابلو ایست دستی

تجهیزات پلیسی مانند دیگر تجهیزات در سایت ایمن ترافیک دارای انواع گوناگونی می باشند که هر کدام از آن ها می توانند کاربرد های متفاوتی نیز داشته باشند. علامت ایست در سایت ایمن ترافیک کالا به دو نوع تابلو ایست دستی ترافیکی و تابلو ایست دستی شارژی تقسیم می شوند. در سایت ایمن ترافیک کالا در دسته تجهیزات پلیسی می توانید انواع آن ها مشاهده کنید و جزئیات مربوط به هر کدام را مطالعه نمایید.

خرید تابلو ایست دستی

در سایت ایمن ترافیک کالا می توانید تابلو ایست دستی که در دسته تجهیزات پلیسی جای دارد را خریداری کنید. از این تابلو و به طور کلی از تجهیزات پلیسی در مکان ها و به دلایل مختلفی استفاده می کنند. فروش هر یک از تجهیزات پلیسی برای هیچ کدام از انواع آن ها محدودیت ندارد اما کسانی که این تجهیزات را خریداری می کنند به دو دسته تقسیم می شوند عده ای مامورین پلیس هستن که با مجوز کالای مورد نظر خود را خریداری می کنند. عده ای که مجوز ندارند می توانند خریداری کنند اما نمی توانند در مکانی از آن استفاده کنند که غیر قانونی باشد.

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ی علامت ایست پلیس توانسته است محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به فروش برساند. مشتریان و بازدید کنندگان محترم می توانند از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در بخش فروش تجهیزات پلیسی در تماس باشند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^