سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تابلو جاده ای

تابلو جاده ای که به نام تابلو آزادراه هم شناخته می شود یکی از تجهیزات ترافیکی است که در زمینه ی راهنمایی رانندگان و عابران برای یافتن مسیر درست جهت رسیدن به مقصد، مورد استفاده قرار می گیرد. تابلوهای اطلاعاتی که شامل انواع مختلف تابلوهای جاده ای، بزرگراه، آزادراه، هدایت مسیر و ... می باشند، تابلو راهنما جاده ای جهت برقراری ارتباط میان جاده و شخص راننده در کناره ی جاده ها نصب می گردد. این تابلوها علاوه بر کمک به رانندگان، نقش مهمی در جلوگیری از تردد اشتباهی افراد خواهند داشت. از طرفی تابلو های جاده ای امنیت را برای راننده به ارمغان آورده و قوانین جاده را به او گوشزد می نمایند.

به طور کلی تابلو های جاده ای به سه گروه شامل تابلوهای هشدار دهنده ، تابلوهای انتظامی و  تابلوهای اطلاعاتی تقسیم می شوند.

 

ساخت تابلو جاده ای

 

رنگ زمینه و حروف تابلو بین جاده ای نباید به گونه ای باشد که استفاده کنندگان از مسیر به این تابلو ها خیره شده و امنیت آن ها کاهش یابد. معمولاً برای بهتر دیده شدن  تابلوهای معابر در شب از رنگ های شبرنگ استفاده می شود، این اقدام موجب کاهش تصادفات در مناطق کم نور شده چرا که رنگ شبرنگ در نور کم نیز بسیار واضح دیده می شود.

انواع تابلو جاده ای به جهت نوع کاربرد هر کدام جنس و متریال به کار رفته در آن ها می تواند متفاوت باشد، بر همین اساس هر کدام از انواع تابلو جاده کاربرد های متفاوتی دارد بر همین اساس مشتریان و بازدید کنندگان محترم هنگام خریداری باید به کاربرد تابلو جاده ای توجه کنند تا بتوانند خرید ایده آلی را تجربه کنند. یکی از مهمترین تابلو جاده ای تابلو اطلاعاتی مسیر نما است که توسط فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا ارائه می شود.

تابلو های جاده ای در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد و نصب و تعویض آن ها مستلزم صرف هزینه و وقت بسیاری برای مسئولین راه خواهد بود. بنابراین باید به گونه ای ساخته شوند که دارای مقاومت بالا در برابر بارش باران ، تابش خورشید و سایر عوامل خارجی بوده و مدت زمان زیادی را در جاده ماندگار بمانند.

 

ابعاد تابلوهای جاده ای

کاربرد تابلو جاده ای یا تابلو بزرگراه  که از انواع تابلو های ترافیکی به شمار می آیند ، با توجه به اینکه تابلوهای جاده ای جهت رساندن پیامی خاص در جاده ها نصب می گردند، ابعاد تابلوهای جاده ای باید مطابق با اصول و استانداردها ساخته شده و اندازه و رنگ حروف به کار رفته بر روی تابلو بین جاده ای باید به نوعی مطابق با سرعت استاندارد جاده باشد.

 برای مثال در جاده های بیرون شهر باید تابلوی جاده ای به شکلی باشد که راننده از فاصله ی زیاد نیز مفهوم تابلو را تشخیص داده و پیام تابلو جاده ای خیلی سریع انتقال پیدا کند. ابعاد تابلوهای جاده ای ، رنگ ، شکل و محل نصب آن ها به سرعت راننده بستگی دارد ، و باید به شکلی ساخته شوند که برای خودروهایی که ممکن است با آنها تصادف می کنند خطری نداشته باشند.

 

خرید تابلو جاده ای

در تابلو راهنما جاده ای ، علاوه بر نام مقاصد پیش رو، جهت جغرافیایی، نوع مسیر و فاصله تا مسیر ورودی مقصد قابل دریافت خواهد بود. ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده تابلو جاده ای توانسته است علائم و تابلو های جاده ای را با تضمین بلند مدت کیفیت، قیمت مناسب و امکان نصب آسان به صورت آنلاین به فروش رسانده و برای مشتریان خارج از تهران امکان ارسال محصول را فراهم نموده است. ایمن ترافیک کالا به عنوان معتبر ترین تولید کننده تابلو جاده ای در زمینه فروش و ارائه خدمات تجهیزات ترافیکی توانسته است هر چه بیشتر به ایمن سازی خیابان و جاده ها کمک کنند، همچین در برای رفاه حال مشتریان و بازدید کنندگان محترم سایت کارشناسان و متخصصان خود را در زمینه ی انواع تجهیزات ترافیکی به طور رایگان در اختیار افراد قرار داده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید تابلو جاده ای و قیمت تابلو جاده ای با کارشناسان ما در قسمت فروش تابلو جاده ای در تماس باشید.

 

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^