سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تابلو اسامی معابر

تابلو های اسامی معابر و اماکن در گروه تجهیزات ترافیکی قرار گرفته و برای راهنمایی رانندگان و عابران جهت پیدا کردن مقصد بر روی دیوار ها نصب می شوند. تابلو ی مسیر یکی از انواع تابلو های ترافیکی است که می تواند تاثیر بسیاری بگذار حفظ ایمنی شهری و بروش شهری، بر همین اساس می توان گفت که بسیاری از تجهیزات ترافیکی وجود دارند که از ضروری ترین های تجهیزات به شمار می آید و می تواند تاثیر بسیاری بگذارد بر روی امنیت و ایمنی رانندگان و شهروندان، در این میان تابلو های اسامی معابر نیز برای معرفی خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد، این تابلو ها به صورت راهنما عمل می کند تا افراد در مورد مکانی که در آن قرار دارند آگاه باشند.

ساخت تابلو کوچه و معابر

از جمله ویژگی ها و مشخصات فنی انواع تابلو کوچه و معابر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مطابق با ضوابط ارائه شده، تابلوهای اسامی معابر و اماکن در سطح شهر و روستا باید در سایز 80*33 و 90*35 و به شکل مستطیل طراحی و تولید شوند. ابعاد در نظر گرفته شده برای تابلوهای دیواری 60 *26 می باشد.
  • استفاده از رنگ های متفاوت در ساخت تابلو معابر با هدف خاصی صورت می گیرد؛ به این معنی که رنگ آبی برای نام معابر، رنگ سبز برای مکان هایی مثل مساجد و پارک ها و ... و رنگ قهوه ای برای اسامی استفاده می شوند.
  • در خصوص قوانین محل نصب تابلوها لازم به ذکر است که محل نصب تابلوها در ابتدای معابر بوده و در تقاطع ها نیز در ابتدای ورودی هردو معبر نصب شود.
  • بدنه تابلوهای معابر شهری باید از ورق روغنی باضخامت 2 میلی‌متر و رنگ الکترواستاتیک تهیه شده، دارای فرم و به صورت قالبی تهیه شود، زمینه تابلو کوچه و خیابان حتماً باید شب رنگ یا الکترواستاتیک و دارای نوشتار و سمبل با برش کامپیوتری باشد و نیز دارای پیچ و مهره به منظور بست مطمئن و محکم باشند.
  • تمامی پایه های تابلو های شهری و روستایی همچون تابلو کوچه و معابر دارای پایه فونداسیون از لوله با قطر 8 سانتی متر به ارتفاع 50 سانتی متر و دو عدد میلگرد شاخک که با ضد رنگ پوشش دهی کامل داده شده اند، می باشند.

قیمت تابلو اسامی معابر 

با توجه به انواع مختلف تابلو معابر شهری، قیمت آنها تعیین و ارائه میشود:

1-تابلوهای اسامی معابر با بست کتابی به همراه پیچ و مهره همراه با نوشتار دوزبانه

2-تابلوهای خام به همراه بست خفتی و پیچ و مهره

3-انواع تابلوهای اسامی معابر دیوار کوب با نوشتار یکرو

4-تابلوهای دیوار کوب یکرو خام

و...

خرید تابلو اسامی معابر

ایمن ترافیک کالا انواع تابلو اسامی معابر 33 ×80 را با مقاومت بالا در برابر عوامل جوی مثل باران، تابش خورشید، وزش باد و ... و نیز عوامل غیر طبیعی مثل ضربات، خوردگی، زنگ زدگی و ... ارائه می کند. نصب تابلو معابر به صرف زمان و هزینه ی بالا نیاز نخواهد داشت.

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تابلو اسامی معابر با در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی توانسته است محصولاتی را بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید تابلو اسامی معابر با کارشناسان ما در بخش فروش تابلو اسامی معابر در تماس باشید.

کاملا واضح است که برای خرید تابلو معابر و هر کدام از انواع تجهیزات ترافیکی باید نسبت به نوع کاربرد هر کدام از تجهیزات و متریال به کار رفته در ساخت آن  ها ابهام هایی وجود دارد که برای رفع این ابهامات باید با متخصصان و کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید، کارشناسان ما به صورت رایگان همه روزه و در ساعات کاری آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما مشتریان و بازدید کنندگان محترم سایت هستند.

 

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^