سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بشکه ایمنی

بشکه ترافیکی از جنس پلاستیک محکم و بادوام و با وضوح رنگ بالا ساخته‌ شده است که به نام بشکه ایمنی نیز شناخته می شود. مواد تشکیل دهنده این بشکه ها، پلی اتیلن میباشد.

مهمترین ویژگی بشکه ترافیکی، قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین میکند. البته لازم به ذکر است اندازه پر کردن بشکه ایمنی ترافیکی با خاک ، آب ، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت بنابراین بر اساس مکانی که قرار است استفاده شود می توان نوع آن را انتخاب کرد.

بعد از اتمام کار با بشکه ایمنی، هم به راحتی می‌توان آب داخل آن را تخلیه و به‌ راحتی آن را جابجا کرد. طراحی بشکه های ترافیکی به این صورت باعث می شود تا بشکه ی ایمنی 7 کیلویی تحمل لازم را در مقابل ضربه های احتمالی داشته باشد و هنگام وارد شدن ضربه به آن، شدت ضربه کاهش داده شده و کمترین خسارت به مسافران و خودرو وارد شود.

بشکه ایمنی ترافیکی دارای شبرنگ هاشوری زرد و مشکی رده مهندسی 7 ساله طبق استاندارد و ضدآب می باشد. وجود علائم شب‌رنگ روی بشکه‌ها که نشان دهنده‌ی راهنمای مسیر است موجب رویت آن ها در تاریکی و شب می شود.همچنین بشکه ارلفیکی دارای درب است. نصب بشکه ایمنی در جاده های برون شهری، خروجی ها و یا مکان هایی با پیچ های پرخطر، باعث حفظ ایمنی رانندگان و کاهش تصادفات می شود.

بشکه ترافیکی در برابر حرارت، رطوبت، نوسانات جوی و جریانات آب و هوایی مقاوم است.

کاربرد بشکه ایمنی

با عبور از خیابان‌ها و جاده‌ها حتما با بشکه‌ها و بلوکه‌‌های بزرگی که در حاشیه مسیرها قرار دارد مواجه شده‌اید. بشکه ایمنی از انواع تجهیزات ترافیکی و در دسته جداکننده ترافیکی می باشد که می توان از انواع جدا کننده ها به استوانه ایمنی نیز اشاره کرد.

بشکه زرد ترافیکی در گروه جداکننده ها قرار گرفته و یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی مثل: خیابان، بزرگراه، جاده، کارخانه و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان از آنها به عنوان علائم هشداری و راهنمایی برای مشخص کردن اتمام جاده یا مسیرهای انحرافی هم استفاده کرد.

بشکه ترافیکی به عنوان یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل نوع کاربرد های متفاوتی که می تواند داشته باشد انواع گوناگونی دارد که انواع بشکه ترافیکی را در سایز های متفاوت در سایت درج شده است.

انواع بشکه ایمنی ترافیکی در ابعاد مختلف و معمول 85 و 105 سانتی متری و برحسب مقدار ماده تزریق شده به آن تولید می شوند. ایمن ترافیک کالا در راستای عرضه انواع تجهیزات ترافیکی با تضمین کیفیت بلند مدت، بشکه ترافیکی را با قیمت مناسب و تامین شده از بهترین تولید کننده بشکه ایمنی ترافیکی به فروش می رساند.

انواع بشکه ترافیکی

امروزه استفاده از تجهیزات ترافیکی در جاده ها به دلیل افزایش وسایل نقلیه مورد توجه قرار گرفته است. بشکه ترافیکی یا ایمنی یکی از وسایل ترافیکی است که در اطلاع رسانی و اخطار به رانندگان و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی جهت هشدار به رانندگان در جاده ها که باعث کاهش سوانح رانندگی و تصادف می شود.

معمولا در حاشیه خیابان، بزرگراه و کارخانه جهت افزایش ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد. قرار دادن بشکه ی ترافیکی قبل از گاردریل باعث مهار ضربه و کاهش صدمات بعد از وقوع تصادف می شود. از این محصول برای راهنمایی مسیر در پروژه های عمرانی نیز می توان استفاده نمود.

بشکه ترافیکی در رنگ زرد و به شکل استوانه ای تولید می شود. پلی اتیلن به کار رفته در ساخت آن باعث افزایش دوام و مقاومت بشکه در برابر ضربه و عوامل محیطی می شود. برای پر کردن بشکه ها می توان از شن، ماسه  یا آب استفاده کرد. بر اساس مکان مورد استفاده می توان آن را به راحتی جابجا کرد و در زمان اتمام کار مواد داخل آن را تخلیه کرد.

بر روی بشکه ایمنی شبرنگ هاشوری زرد و مشکی تعبیه شده که به راحتی توسط رانندگان رویت می شود. بر اساس ابعاد و مکان مورد استفاده بشکه ها را تولید می کنند. بشکه ترافیکی  85سانتیمتری از جنس پلی اتیلن تهیه می شود در کارخانه، انبار، معابر شهری و حتی در پروژه های عمرانی کاربرد دارد. به دلیل دارا بودن شبرنگ در خروجی ها قابل استفاده است.

بشکه ترافیکی  105  سانتی متری از مواد پلی اتیلن ساخته شده با شن و ماسه آن را پر می کنند و در برابر ضربات مقاوم است. در پروژهای عمرانی برای آگاهی رانندگان از محدوده خطر کاربرد دارد. وزن محصول حدود ۷ کیلوگرم می باشد.

بشکه ترافیکی درب دار دارای جنس پلاستیکی و در برابر صدمات ناشی از برخورد ضربه مقاوم است. جهت جداسازی و انسداد جاده مورد استفاده قرار می گیرند. این بشکه ها دارای شبرنگ می باشند.

در بعضی مواقع بعد از اتمام پروژه بشکه ی ترافیکی را به عنوان بشکه دست دوم به فروش می رسانند.  بشکه ترافیکی نارنجی رنگ در ایران مورد استفاده قرار نمی گیرد و معمولا در ایالات متحده رایج است.

انواع بشکه ترافیکی

خرید بشکه ایمنی

خرید بشکه ایمنی با توجه به محل استفاده، انواع متفاوتی دارند که می توان از آن ها به بشکه ایمنی 7 کیلوی، بشکه ترافیکی 85 سانتی و... اشاره کرد.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده بشکه ترافیکی با در نظر گرفتن نیروهای خلاق و پویا تواسته است به عنوان یکی از قطب های صنعتی در امر تولید بشکه ایمنی پیش قدم باشد.

مشتریان و بازید کنندگان سایت می تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت تجهیزات ترافیکی یا به طور خاص قیمت بشکه ترافیکی، نحوه خرید این محصولات و انواع و نوع کاربرد های آن ها به طور دقیق تر با کارشناسان ما در بخش فروش بشکه ی ترافیکی، از طریق راه های ارتباطی که در سایت ایمن ترافیک کالا درج شده است، در تماس باشید.

کارشناسان ما در بخش فروش آماده ی پاسخ گویی به هر گونه سوالات شما مشتریان و بازدید کنندگان محترم هستند.

بشکه ترافیکی و موارد کاربرد

بشکه ترافیکی در سایزهای 85 و 105 سانتی‌ متری ساخته می شود. در ساخت این محصولات از پلی اتیلن استفاده شده و تفاوت آنها در سایز و وجود و یا عدم وجود شبرنگ بر روی آنها می باشد. از لحاظ قیمت نیز قیمت بشکه 105 سانتی متری در مقایسه با قیمت بشکه ایمنی 85 سانتی متری بیشتر است. آن دسته از بشکه هایی که شبرنگ بر روی آنها چسبانده شده است نیز در مقایسه با انواع ساده، دارای قیمت بیشتری هستند.

بشکه های ترافیکی به عنوان جداکننده مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات در صورتی که دارای شبرنگ باشند، می توانند بازتاب خوبی در شب داشته و رانندگان با مشاهده آنها، به موانع برخورد نکنند. بشکه ایمنی 85 سانتی متری و 105 سانتی متری با توجه به ابعاد خود، در موارد متفاوتی کاربرد دارند. بشکه ایمنی 85 سانتی برای استفاده در محیط های عمرانی نظیر کارگاه های ساختمانی، کارخانه ها و انبارها، مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با توجه به قابلیت ضربه گیری و نصب آسان، می‌ تواند در این مکان‌ ها از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کند.

بشکه ایمنی 105 سانتی متری با توجه به ابعاد بزرگی که دارد، برای استفاده در جاده ها و برای کاهش حوادث در عملیات های عمرانی استفاده می گردد. می توان داخل این محصولات را با آب و یا شن پر کرده و از شدت ضربات کاست. به منظور خرید بشکه ترافیکی 85 و 105 سانتی متری، می توانید به فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالامراجعه نمایید. این مرکز، تجهیزات ایمنی را با قیمت های مناسبی به خریداران عرضه می کند.

بشکه ترافیکی و موارد کاربرد آن

قیمت بشکه ترافیکی

انواع بشکه ترافیکی که به عنوان جداکننده در جاده ها و بزرگراه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند، در سایزهای مختلفی نظیر 85 و 105 سانتیمتری تولید می شوند. به همین دلیل به هنگام خرید بشکه ترافیکی با قیمت های متنوعی روبرو هستیم. این محصول که با پلی اتیلن ساخته می شود، در دو نوع با درب و بدون درب تولید شده و می توان داخل آن را با استفاده از ماسه، آب و خاک پر کرد. وجود درب نیز یکی دیگر از عواملی است که در تعیین قیمت بشکه ایمنی تاثیر دارد.

در برخی از مدل های این محصولات از شبرنگ هاشوری زرد و مشکی استفاده می شود. این امر سبب می شود تا در تاریکی، رانندگان این بشکه ها را دیده و با آنها برخورد نکنند. به این ترتیب ایمنی وسایل نقلیه و سرنشینان آن در شب نیز تامین می شود. با توجه به این گفته ها می‌ توان دریافت که قیمت بشکه ترافیکی بر اساس سایز آن و همچنین وجود درب و شبرنگ در این محصول تعیین می شود.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولیدکننده و عرضه کننده تجهیزات ترافیکی، انواع بشکه ایمنی را با قیمت مناسب، به متقاضیان عرضه می کند.

قیمت بشکه ترافیکی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^