سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پایه تابلو ترافیکی

برای نصب علائم راهنمایی و رانندگی نظیر تابلوهای ترافیکی، علائم ، نشانه ها و دوربین در راه ها از پایه تابلو ترافیکی که یکی از زیر دسته های تجهیزات ترافیکی به شمار می آید، استفاده می شود. معمولاً پایه های ترافیکی به سه گروه اصلی دروازه ای (گاباری) ، صلیبی و کنسولی تقسیم شده و در ابعاد و اندازه های مختلف و با طول بازوی متنوع تولید می شوند. طراحی پایه تابلو ترافیکی به همراه بازوهای بلند باعث می شود تا نصب علایم بر روی پایه ها آسان تر صورت گیرد. استحکام مناسب، ماندگاری و کیفیت از جمله ویژگی های بارز پایه تابلو ترافیکی می باشد. با توجه به نوع تابلو ترافیکی و اندازه و بزرگی آن پایه مناسبی در نظر گرفته می شود.

کاربرد پایه تابلو ترافیکی

به طور کلی پایه تابلو ترافیکی به دو دسته پایه های اطلاعاتی و پایه های انتظامی تقسیم می شوند. مشخصات این دو گروه پایه به شرح زیر می باشد:

پایه های اطلاعاتی : پایه های اطلاعاتی برای قرارگیری تابلوهای اطلاعاتی کنارجاده ای مورد استفاده قرار میگیرند. مقطع این پایه ها مربعی شکل (قوطی یا پروفیل ) بوده و در اندازه های متفاوتی نسبت به طراحی های انجام گرفته شده به کاربرده می‌شوند. طریقه ی نصب این پایه ها معمولاً اجرای فونداسیون و بولت و پیچ و مهره است.

پایه های انتظامی : پایه های انتظامی برای نصب تابلوهای انتظامی، اخباری و اخطاری مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً مقطع این پایه ها دایره ای شکل (لوله) بوده و در قطرها و طول های متفاوت (نسبت به نوع تابلو) ساخته می شود.  اندازه ی این لوله‌ها عمدتاً 2.5 و 3 اینچ با طول‌های 1 متر الی 3 متر است . طریقه ی نصب این پایه ها بصورت کاشتنی و استفاده از میلگرد صلیبی می باشد.

تعویض و جابه جایی پایه تابلو ترافیکی با توجه به وزن و نحوه ی نصب هزینه های زیادی را در برداشته بنابراین با انتخاب پایه ترافیکی باکیفیت و مقاوم می توان تا اندازه ی زیادی در صرف این هزینه ها صرفه جویی به عمل آورد.

قیمت پایه تابلو ترافیکی

درباره قیمت تابلو ترافیکی باید گفت که باتوجه به متریال به کار رفته در ساخت پایه تابلو ترافیکی قیمت پایه تابلو نیز متفاوت است. متریال باید به گونه ای باشد که در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم بوده و نسبت به بارش باران و تابش خورشید ماندگاری بالایی داشته باشد. همچنین در هنگام برخورد ناگهانی ماشین ها و تصادفات آسیب آنچنانی به خودرو و سرنشینان وارد نکند. همچنین از لحاظ جوشکاری و نوع اتصالات محکم و مقاوم باشد.

ایمن ترافیک کالا توانسته است به عنوان بزرگ ترین تولید کننده پایه تابلو ترافیکی با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین محصولات در بالا بردن سطح ایمنی پیش قدم باشد. شما مشتریان محترم می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش پایه تابلو ترافیکی در زمینه ی خرید تابلو ترافیکی یا قیمت تابلو ترافیکی در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^