سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

استوپر پارکینگ

تجهیزات ترافیکی مختلف برای ایمنی بیشتر افراد و راننده ها در مناطق مختلفی از معابر، جاده ها، پارکینگ ها و ... نصب می شوند. استوپر پارکینگ یکی از تجهیزات ایمنی پارکینگ است که برای تعیین کردن محل پارک شدن خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

ایمن ترافیک کالا استوپر پارکینگ نیم متری را با ضربه گیری بالا و بدنه ضد آب و تضمین کیفیت عرضه می کند. در ساخت استاپر پارکینگ از شبرنگ استفاده شده که سبب رویت بهتر آن در تاریکی می گردد. در صورت برخورد ماشین ها با استوپر آسیبی به بدنه ی خودرو وارد نشده و انعطاف بالای استوپر ضربات را دفع خواهد نمود.

کاربرد استوپر پارکینگ

یکی از دغدغه ی رانندگان در پارک کردن ماشین خود در پارکینگ است به طوری مزاحم باقی اتومبیل ها نشود یا دغدغه ی رانندگان در برخورد نکردن با دیوار و خودروی روبرویی از دیگر دغدغه ی آن هاست که گاهی دچار آسیب و خسارت به ماشین می شود که این مشکل برای ماشین های بزرگ و شاسی بلند به علت نداشتن دید کافی بیشتر است. برای جلوگیری از این موارد ذکر شده از تجهیزات پارکینگی استفاده می شود که از جمله ی آن ها کار استوپر در پارکینگ ها هستند. توسط کار استوپر این معضل به راحتی برطرف خواهد شد.

کار استوپر را در پارکینگ های عمومی و خصوصی و در انتهای محل پارک ماشین ها نصب می کنند. با این کار از برخورد ماشین ها به ماشین جلویی و به دیوار جلوگیری می شود. با نصب کار استوپر ها کافیست که رانندگان در محل پارک خود به جلو حرکت کنند تا زمانی که لاستیک ماشین به کار استوپر ها برخورد کند در آن زمان است که متوجه می شوند در مکان درست و مناسبی پارک کرده اند.

خرید کار استوپر

ایمن ترافیک کالا با بهره گیری از نیروی های خلاق و مولد توانسته است به عنوان بزرگ ترین تولید کننده کار استوپر در ایران برای بالا بردن سطح ایمنی شهری و برون شهری پیشرو و صاحب قدم باشد. شما مشتریان محترم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید کار استوپر با کارشناسان ما در بخش فروش کار استوپر ها در تماس باشید. ما پاسخ گوی سوالات شما هستیم.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^