سبد خرید 0
جستجو در استوانه ها
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

استوانه ها

قیمت خرید استوانه ترافیکی

نام دیگر استوانه ترافیکی باتومی ترافیکی، سیلندر ترافیکی می باشد. استوانه ترافیکی از جمله پر کاربردترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. از استوانه ایمنی به صورت موقتی با هدف هشدار و آگاه‌سازي كاربران، جداسازی و تقسیم کردن مسیرهای تردد به منظور محدودیت دسترسی خودروها به مسیر و همچنین برای علامت گذاری حاشیه ی راه استفاده می شود. از جمله محیط هایی که سیلندر ترافیکی در آنها استفاده می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد: طبقات پارکینگ، جاده بیرون شهری، خیابان های درون شهر، مسیر تردد داخلی بیمارستان، اماکن و مسیرهای داخل کارخانه ها، راه بندی جلوی پارکیتگ های شخصی و پیچ های خطرناک جاده ها.
استوانه‌ ترافیکی(سيلندرها) در محل مورد نظر قرار مي‌گيرند و مي‌توانند مسير خاصي را براي عبور تعيين كنند. براي تعيين مسير دقيق با كمك آنها بهتر است چند استوانه ترافيكي را به شكل سري در كنار هم قرار دهيد.
تولید استوانه ترافیکی
در تولید استوانه های ترافیکی از مواد پلیمری پلی اورتان و EVA استفاده می شود. مواد پلیمری پلی اورتان دارای خاصیت نرمی و انعطاف پذیری بالایی می باشند که در مقابل شرایط جوی متغییر و یو وی خورشید در دراز مدت و به مدت حداقل ۵ سال دوام مناسب و مقاومت بالایی دارد. ساختار پلاستيكي و انعطاف پذير استوانه های ترافیکی باعث مي‌شود تا در صورت برخورد وسايل نقليه با آنها، استوانه ترافیکی بدون بروز شکستگی خم می شود چرا که محفظه های درونی ضربه گیر به گونه ای ساخته می شوند که نیروی ضربه وارده به استوانه را جذب می نمایند و قابلیت مقاومت ضربه ای تا ۲۰۰۰۰ مرتبه را دارد. همچنین از بروز هرگونه آسیب به بدنه خودروها جلوگیری میشود.
مواد پلیمری به کار رفته در تولید استوانه های ترافیکی دارای مکمل های آنتی یووی، آنتی اکسیدانت و آنتی استاتیک است که این مواد خاصیت انعطاف پذیری و مقاومت استوانه را چندین برابر نموده است. مواد آنتی یو وی به کار رفته در روکش استوانه های ترافیکی باعث افزایش مقاومت استوانه در مقابل شرایط آب و هوایی و پرتوی ماورای بنفش نور خورشید و همچنین افزایش طول عمر و ماندگاری آن میشود.
رنگ استوانه های ترافیکی معمولا قرمز و به منظور ممنوعیت ورود میباشد. اين استوانه ها داراي سه نوار شبرنگ میباشند. به دلیل کیفیت مناسب شبرنگ استفاده شده، این محصول در مقابل آفتاب و یا نور مصنوعی انعکاس و بازتاب خوبی دارد بنابراین به خوبي مي‌تواند در شب نور را بازتاب داده و ديده شود. شبرنگ ترافیکی استفاده شده از چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است. شبرنگ های مورد استفاده در استوانه های ترافیکی در ۴ نوع زیر می باشند:
شبرنگ پارچه ای
شبرنگ چینی
شبرنگ کره ای
شبرنگ لانه زنبوری
استوانه های ترافیکی در ابعاد زیر تولید می گردند:
۴۵ سانتی متری
۷۵ سانتی متری
۱۰۰ سانتی متری

نصب استوانه ترافیکی

از استوانه‌ ایمنی به شكل ثابت يا متحرك مي‌توان استفاده كرد. استوانه ترافیکی ثابت دارای سه جای پیچ است که بصورت مثلث شکل در سه راس به زمین پیچ می شود. برای نصب این استوانه میتوان با استفاده از رولپلاک، پیچ و واشر آنها را در خیابان ها و بر روی ستون ها نصب کرد. نصب دائمی استوانه های ترافیکی، عموما در اطراف جاده با تراکم بالا به منظور اجازه ندادن به وسایل نقلیه سنگین برای خارج شدن از مسیر جاده جهت پارک کردن می باشد. نصب استوانه ترافیکی با تراکم پایین به منظور هشدار بوده و یا در پارکینگ ها جهت تایین مسیر مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از استوانه ترافیکی به صورت موقت یا متحرک به منظور محدود کردن عرض جاده جهت کنترل سرعت انجام میشود.
قیمت استوانه ترافیکی
قیمت استوانه ترافیکی مقرون به صرفه بوده و جزو تجهیزات پارکینگ ارزان قیمت به شمار می آید. ایمن ترافیک کالا با عرضه ی آنلاین تجهیزات ترافیکی، امکان خرید استوانه ترافیکی را برای کاربران عزیز فراهم کرده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
4 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^