سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

استوانه ایمنی

قیمت و خرید استوانه ایمنی

درباره استوانه ترافیکی، شاید شما هم دیده و یا شنیده باشید که بسیاری از اتفاق های ناگواری که برای رانندگان و سرنشینان رخ می دهد به دلیل انحراف رانندگان از مسیر حرکت و کاهش دید آن هاست، این در حالی است که با استفاده از استوانه ترافیکی می توان به مجهز کردن مسیر عبور و مرور خودرو ها در شهر و خارج از شهر برای بالا بردن دید رانندگان و یا جلوگیری از انحراف آن ها از مسیر حرکت شان کمک شایانی کرد. با وجود رنگ روشن استوانه ایمنی، مسیر های جدا شده توسط آن ها به خوبی و به راحتی قابل دیدن است.

به طور کل در دسته تجهیزات ترافیکی می توان به استوانه ایمنی اشاره کرد و اینگونه در نظر داشت که استفاده درست و به جا از تجهیزات ترافیکی می تواند تاثیر بسیار بالایی در بالا بردن سطح ایمنی داشته باشد که همین سبب می شود آمار تصادفات ناشی از کاهش دید رانندگان در حین رانندگی کاهش یابد.

انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر شرایط جوی متغیر، تحمل تابش اشعه خورشید و در نهایت مقاومت در برابر ضربه، از جمله مواردی است که یک استوانه ترافیکی استاندارد باید داشته باشد.

استفاده از رنگ های روشن و همچنین به کارگیری نوارهای شبرنگ بر روی بدنه استوانه از جمله مواردی است که امکان رویت استوانه ایمنی را در هنگام تاریکی میسر می کند.

 

کاربرد استوانه ایمنی

از استوانه ترافیکی به عنوان جدا کننده های ترافیکی برای کاهش تصادفات استفاده می شود، همانطور که از اسم آن ها مشخص است از این دسته تجهیزات ترافیک شهری جهت مشخص کردن محدوده های رانندگان مشخص می شود تا از برخورد اتومبیل ها به ساختمان ها جداول خیابان ها و ... جلو گیری شود.

استوانه ایمنی یکی از تجهیزاتی است که برای ایجاد محدودیت های موقت مورد استفاده قرار می گیرد. مشخص کردن حریم راه، کنترل سرعت، جداسازی مسیرها و بسیاری از موارد دیگر را می توان با استفاده از استوانه ایمنی اجرا کرد.

به طور کلی استوانه ایمنی، نیوجرسی پلاستیکی و... به عنوان جدا کننده ترافیکی در جهت جدا کردن مسیر، برای هدایت رانندگان در مسیر حرکتشان در پیچ های خطرناک، تقاطع اتوبان ها و... مورد استفاده قرار می گیرد. می توان گفت از استوانه های ترافیکی برای بالا بردن ایمنی جاده و خیابان ها و در نهایت کاهش تصادفات می توان استفاده کرد. این محصولات در رنگ های روشن برای افزایش دید رانندگان مورد استفاده قرار می گیرد. در این شرایط می توان گفت که بیشترین کاربرد استوانه ایمنی در جدا کردن مسیر ها برای جلو گیری از انحراف رانندگان از مسیر حرکتشان است.

استوانه های ترافیکی مانند دیگر تجهیزات ترافیک شهری دارای انواع گوناگونی هستند که از انواع آن ها می توان به استوانه ایمنی درجه2با شبرنگ لانه ، استوانه مسير نما ، استوانه ترافیکی شبرنگ دار و ... اشاره کرد.

 

خرید استوانه ایمنی

باید در نظر داشته باشید که قبل از خرید استوانه ترافیکی شناخت کافی را نسبت به کاربرد محصول مورد نظر داشته باشید و بدانید از کالای مورد نظرتان برای برطرف کردن چه نیازی می خواهید استفاده کنید. همین سطح از شناخت می تواند به شما کمک شایانی کند تا خرید ایده آلی را تجربه کنید.

فروشگاه لوازم ترافیکی ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده استوانه ترافیکی توانسته است، با ارائه محصول با کیفیت با نازل ترین قیمت در امر بالا بردن سطح ایمنی شهری و برون شهری  با بکار گیری نیرو های خلاق و کوشا صاحب قدم باشد.

شما مشتریان محترم می توانید برای خرید استوانه ترافیکی یا لیست قیمت استوانه ترافیکی و یا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش فروش تجهیزات ترافیکی در تماس باشید.

کارشناسان ما در بخش فروش تجهیزات ترافیکی آماده ی پاسخ گویی به شما مشتریان و بازدید کنندگان محترم هستند.

 

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^