سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آینه محدب شیشه ای

ازانواع آینه های محدب ترافیکی می توان به آینه محدب شیشه ای اشاره کرد، که در نقاط کور و فاقد دید در پارکینگ منازل و یا ادارات استفاده می شود، تا از بروز اتفاق های ناگوار پیشگیری شود. آینه محدب شیشه ای را می توان به عنوان یکی از لوازم ترافیکی و از تجهیزات ضروری پارکینگ ها نام برد، که کاربرد بسیاری در حفظ امنیت رانندگان دارد.

در پارکینگ هایی که دارای گذرگاه ها و رمپ های پرپیچ و خم هستند، باید از آینه های محدب شیشه ای استفاده شود. یکی از راه های حفظ امنیت برای رانندگان کم کردن عامل خطر است، برای این کار باید بدانیم از کدام یک از تجهیزات استفاده کنیم. خرید آینه محدب شیشه ای و آگاهی از کاربردآن یکی از مهم ترین قدم برای پیشگیری از تصادفات و اتفاقات ناگوار است.

تولید آینه محدب شیشه ای

آینه محدب شیشه ای در دسته ی تجهیزات ترافیکی و پارکینگی، برای فراهم نمودن دید افراد در پیچ ها، تقاطع ها، پارکینگ ها و جاهایی که از دید رانندگان پنهان می ماند تولید می شود، تا امکان بروز حوادث جاده ای ناشی از عدم دید کافی را به حداقل برساند. این آینه در سایز و قطر های مختلفی، با توجه به نیاز افراد و محل نصب، تولید می شوند. این محصول با وضوح بالای تصویر منعکس شده در مناطق مختلف شهر مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع آینه محدب شیشه ای

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی آینه محدب شیشه ای است که در دسته آینه محدب ترافیکی جای دارد که در خیابان ها و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد، آینه های محدب شیشه ای به دلیل کاربردشان، انواع گوناگونی دارند. برای خرید ایده آل باید اطلاعات کافی را نسبت به انواع آینه محدب ترافیکی داشته باشید.

از انواع آینه محدب شیشه ای می توان به آینه محدب شیشه ای فریم دار، بدون فریم و آینه محدب شیشه ای با سایز های مختلف اشاره کرد که هر کدام از انواع آن ها می تواند کاربرد های متفاوتی داشته باشند.

فروش آینه محدب شیشه ای

آینه ی محدب شیشه ای بدون فریم و فریم دار در ایمن ترافیک کالا در قطر های مختلفی عرضه می شوند. آینه ی محدب ترافیکی قطر 40، 50 و 60 معمولا برای پارکینگ ها و جاده های درون شهری مناسب می باشند. فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا با بهره گیری از نیرو های انسانی متخصص، توانمند و مولد، توانسته است در راستای حفظ امنیت شهری و بین شهری کوشا بوده و در ارائه ی کالای با کیفیت صاحب قدم باشد. برای خرید آینه محدب شیشه ای و اطلاع از قیمت این محصول کافیست از راه های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
1 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^