سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آینه محدب ترافیکی

ساختار آینه محدب به شکلی است که اجسام را نزدیک تر از آنچه هستند نشان می‌دهد. همین باعث می‌شود اشیائی که در دور دست قرار دارند بهتر دیده شود. از این خاصیت آینه محدب در تولید تجهیزات ترافیکی استفاده می‌شود. آیینه محدب در مکان ها، جاده و خیابان هایی نصب می شود که دیدن خودروهای روبرو با سختی امکان پذیر است. در جاده هایی که پیچ های تندی دارند استفاده از این آینه ، خودروهای لاین مقابل را از نقطه کور رانندگان خارج می کند.

نصب آینه محدب در محل مناسب باعث کاهش تعداد تصادفات خواهد شد، مخصوصا در جاده ها که سرعت خودروها زیاد است. این نوع تجهیزات ترافیکی ساختار پیچیده ای ندارد به طوری که از یک آینه محدب گرد و یا مستطیل ساخته شده است که در بعضی اوقات برای آنها فریم نیز طراحی می‌شود.

 

انواع آینه محدب

همانطور که گفتیم آینه های محدب ساختار پیچیده ای ندارد اما با این حال انواع مختلفی از آن وجود دارد که از لحاظ کارکرد و محل نصب آن ها در مکان های مختلف با هم تفاوت دارند. در این صفحه از سایت ایمن ترافیک کالا سعی داریم شما را با انواع آینه محدب آشنا نماییم تا در زمان خرید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

 

انواع اینه محدب

 

آینه محدب از لحاظ کاربردی به دو دسته تقسیم می شوند.

آینه محدب ترافیکی

به آینه های محدبی که برای نصب در خیابان ها، سر پیچ جاده ها و تونل ها مناسب است اصطلاحا آینه محدب جاده ای و یا آینه محدب ترافیکی گفته می شود. با خرید آینه محدب ترافیکی مناسب و نصب آنها در مکان مناسب و انتخاب قطر مناسب آینه، به مقدار زیادی از تصادفات جلوگیری می شود.

آینه های ایمنی به دو صورت منحنی باز و نیمکره محدب ساخته می شوند که آینه ترافیکی بصورت منحنی باز و آینه کارخانه ای به صورت نیمکره و با خم بیشتر ساخته و نصب می گردند. آینه ایمنی ترافیکی نیز در دو نوع آینه ترافیکی پارکینگی و آینه ترافیکی جاده ای ساخته می شوند. آینه پارکینگی مناسب جهت نصب در  پارکینگ منازل و ادارات که مسقف باشند قابل استفاده است. زیرا بارندگی باعث کاهش کارایی آنها می شود. آینه جاده ای نیز جهت ایمن سازی در مکان های بیرونی منازل، جاده ها، بزرگراه ها و  کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای استفاده از آینه ترافیکی کاهش تصادفات در موقعیت های پرخطر و افزایش ایمنی است.

آینه محدب پارکینگی

آینه هایی که در مکان های بسته همچون پارکینگ و انبارها استفاده می شود آینه محدب پارکینگی می‌نامند. این آینه ها چون در مکان سر بسته نصب می شود می تواند کیفیت پایینی داشته باشد اما قطر آینه محدب باید طوری انتخاب شود که دید کاملی به رانندگان بدهد.

استفاده از آینه محدب پارکینگ در اماکنی که نقاط کور دارند حائز اهمیت است. این مکان ها جز موقعیت های پر خطر برای تصادف وسایل نقلیه می باشند. شعاع مناسب برای دید آینه بین هفت تا نه متر می باشد. به همین دلیل باید به قرارگیری آن در محل مناسب توجه داشته باشیم تا بتوانیم تصاویر با وضوح بالا نشان دهد.  جنس آینه محدب پارکینگ از پلی کربنات، استیل و شیشه ساخته می شود. آینه محدب پارکینگ یا آینه ترافیکی پارکینگ برای ایمن سازی معابر و اماکن و در نقاط کور جهت جلوگیری از بروز تصادفات جاده ای خودروها نیز استفاده می گردد.

 

آینه محدب را از لحاظ جنس آینه به دسته های زیر تقسیم می نمایند.

آینه محدب شیشه ای

از آینه محدب شیشه ای در جاده ها و خیابان ها و پارکینگ ها استفاده می‌شود. همانطور که می‌دانید شیشه در رطوبت ممکن است لک شود و در برابر تغییرات دمایی مقاومت کمی دارد. از این رو از آینه محدب شیشه ای بیشتر در شهرها و پارکینگ ها استفاده می‌شود. قیمت آینه محدب شیشه ای نسبت به دیگر آینه ها ارزان تر است. شما می‌توانید آینه محدب شیشه ای را در قطرهای متنوع، با فریم و یا بدون فریم تهیه نمایید.

آینه محدب شیشه ای جز تجهیزات ضروری در ایمنی است که در سایز و قطر مختلف تولید می شود. به دلیل تاثیر پذیری از شرایط جوی موقعیت نصب آن محدود به محیط های شهری و پارکینگ می شود. دارای کیفیت بالایی در انعکاس تصاویر می باشد. در کاهش تصادفات تاثیر بسزایی دارد. آینه محدب شیشه ای به عنوان آینه ی جاده ای و آینه محدب پارکینگی کاربرد دارد. اگر چه استفاده از آن از لحاظ قیمت مقرون به صرفه است ولی بهتر است در زمان استفاده شرایط مختلف مورد ارزیابی قرار گیرد. موقعیت نصب آن به گونه ای باشد که در زمان تصادف یا برخورد ضربات در معرض آسیب نباشد.

 

آینه محدب ترافیکی جاده ای  

 

آینه محدب پلی کربنات

پلی کربنات پلیمر بسیار مقاومی از پلاستیک است. آینه محدب پلی کربنات در برابر عواملی چون رطوبت، گرما، سرما و ضربه مقاومت فوق‌العاده ای دارد و به همین منظور آن را در جاده‌ های بین شهری، تونل ها و سر پیچ جاده ها استفاده می‌شود. این مدل آینه محدب را می‌توانید در قطرهای متنوعی و در انواع فریم دارد و بدون فریم تهیه کنید.

در مکان هایی که افراد دید کافی ندارند برای بزرگنمایی اشیا وتصاویر از آینه ی محدب پلی کربنات استفاده می کنند. در پارکینگ طبقاتی، انبار کالا و حتی در قسمت صندوق فروشگاه کاربرد دارد. آینه ی پلاستیک پلی کربنات در داخل یک فریم پلاستیکی قرار دارد و یک لایه پلاستیکی برای محافظت روی آن قرار می گیرد. به دلیل سطح صیقلی انعکاس تصاویر در آن وضوح بالایی دارد. آینه پلاستیکی پلی کربنات بر روی پایه ی فلزی نصب می شود. این آینه با زوایای مختلف تنظیم می گردد. آینه پلی کربنات دارای کیفیت بالایی است و در موقعیت های متعدد کاربرد دارد. 

آینه محدب استیل

استیل ورقه ای شفاف است که قادر است تصاویر را به وضوح بزرگ نماید. همانطور که می‌دانید استیل را جزء مقاومترین انواع فلز در برابر رطوبت، سرما و گرما می‌دانند. استفاده از استیل در ساخت آینه محدب ترافیکی و پارکینگی این مزیت را دارد که در هر شرایط آب و هوایی بتوانید دید کاملا خوبی به جاده داشته باشید و در صورت برخورد خودروهای معمولی و سنگین امکان شکستن و ضربه خوردن به آن کمتر از انواع دیگر است. آینه محدب استیل فقط در قطر 80 سانتیمتری طراحی و ساخته می شود. نصب آینه محدب استیل در جاده های مه آلود بهترین گزینه برای افزایش دید رانندگاه به شمار می‌آید.

آینه محدب استیل به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه و شرایط جوی در مکان های مختلفی مانند، مکان های عمومی، کارخانه ها، تقاطع ها، پارکینگ ها، جاده هایی با پیچ های تند مورد استفاده قرار می گیرند. جنس نشکن آن باعث می شود که در زمان برخورد ضربه یا وقوع تصادف دچار آسیب نشود. آینه محدب استیل از ورق استیل یک میل ساخته می شود. از مهم ترین ویژگی آن می توان انعکاس بالای تصاویر و ایجاد یک میدان دید وسیع برای مشاهده ی نقاط کور توسط آن اشاره کرد. به لحاظ ماندگاری بالا مناسب ترین گزینه برای مسیر پرخطر است.

آینه محدب اکریلیک

این نوع آینه محدب نیز از انواع مقاوم به شمار می‌رود و بیشتر در انبارها و پارکینگ هایی که نقاط کور دارند به کار می‌آید. با نصب آینه محدب اکریلیک در انبارها به لیفت تراک ها این امکان داده می‌شود که با دید باز در داخل انبار حرکت نماید.

آینه محدب اکریلیک یک وسیله ی ایمنی، از جنس  پلی کربنات – آکریلیک ساخته می شود. این آینه کیفیت و وضوح تصوی بیشتری نسبت به دیگر آینه ها دارد. در انبارها هنگام استفاده از ماشین آلات باعث ایجاد میدان دید گسترده می شود تا عبور از نقاط کور برای رانندها راحت تر باشد. جهت نصب در محیط های داخلی مثل پارکینگ، راه پله ها، کارخانه ها، فروشگاه ها و مغازه ها، مدرسه، بیمارستان ها و فضای باز مانند جاده ها، تقاطع ها، ورودی ها و خروجی ها طراحی شده اند. کیفیت بالای این آینه باعث سهولت در جابجایی ماشین و کاهش برخورد و تصادفات شده است.

 

آینه های محدب را از لحاظ شکل بدنه به دو شکل طراحی و ساخته می شود.

آینه محدب ترافیکی بدون فریم

اگر از انواع آینه محدب ترافیکی و پارکینگی در مکان های سر بسته استفاده می‌کنید می توانید آینه محدب ترافیکی بدون فریم سفارش دهید. چرا که نیاز به هزینه کردن برای گزینه ای که به آن نیاز ندارید منطقی به نظر می‌رسد. اصولا در پارکینگ ها و انبارهای بزرگ از آینه محدب بدون فریم استفاده می‌شود.

یکی از راه های پیشگیری از تصادفات در نقاط  خطرناک  با دید کم استفاده از آینه ی محدب مناسب می باشد. آینه محدب ترافیکی بدون فریم در انواع شیشه ای، پلی کربنات و استیل تولید می شود. این آینه بر اساس محل کاربرد در قطرهای و سایزهای مختلف طراحی  می شود. شرایط جوی و نور خورشید باعث کاهش کارایی آن می شود. باعث ایجاد محدودیت در محل نصب آن می شود. البته کاربرد آن در محیط های بسته علاوه بر مقرون به صرفه بودن دارای انعکاس تصاویر با کیفیت و نصب راحت باعث جلب توجه مشتریان و رضایت آنها شده است.

آینه محدب ترافیکی فریم دار

آینه محدب فریم دار در جاده ها و خیابان ها استفاده می‌شود. زیرا داشتن فریم باعث می‌شود که باران و نور مستقیم خورشید دید رانندگان را کم نکند. فریم به شکلی از برخورد قطرات باران و نور خورشید به آینه جلوگیری می کند که همه را به یاد ابرو می اندازد. به همین دلیل به این مدل آینه اصطلاحا آینه محدب ابرودار نیز گفته می‌شود.

آینه فریم دار به دلیل طراحی مناسب قابلیت استفاده در محیط های بسته، جاده ها و تقاطع ها را دارد. از جنس استیل، پلی کربنات وشیشه ای تولید می کنند. این آینه در سایز و قطر های مختلفی، با توجه به نیاز افراد و محل نصب، تولید می شوند. تصاویر را با وضوح بالایی منعکس می کند. به دلیل تنوع در جنس و کیفیت  شرایطی برای خریداران ایجاد می کند تا بتوانند مناسب ترین و کاربردی ترین آینه  فریم دار انتخاب کنند. با ایجاد موقعیت امن به عبور و مرور وسایل نقلیه در زمان های مختلف کمک کنند.

ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع آینه محدب است. تولیدات این برند توسط نصابان با تجربه نصب شده و در صورت نیاز به دریافت مشاوره در زمینه انتخاب نوع آینه می توانید با شماره های تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید.

 

اینه محدب فریم دار

 

آینه محدب براساس شکل 

همه ما اکثر آینه های محدب ترافیکی و پارکینگ را به شکل دایره دیده ایم اما در صورتی که نیاز باشد کارگاه تولید آینه محدب می‌تواند آن را به شکل مستطیل نیز طراحی نماید. قیمت آینه محدب مستطیل نسبت به انواع ساده آن بیشتر است زیرا تنظیم قطر و میزان فرورفتگی در آن پیچیده تر خواهد بود. آینه محدب مستطیل بیشتر در انبارهای بزرگ و برای راهنمایی رانندگان لیفتراک نصب می‌شود. ابعاد این آینه بسته به نیاز متفاوت است و قدرت انتخاب مناسبی برای خریدار در نظر گرفته شده است.

 

نصب آینه محدب ترافیکی

در زمان خرید انواع آینه محدب با پارامتری روبرو می‌شوید که قطر آینه را مشخص می‌کند. دانستن و تخمین قطر آینه محدبی که بتواند دید کامل را به راننده بدهد در زمان نصب اهمیت زیادی دارد. دانستن این موضوع که به هر میزان قطر آینه محدب بیشتر باشد فواصل دورتری را به شما نمایش می‌دهد کمک می کند بتوانید بهترین قطر آینه را انتخاب نمایید. اصولا در جاده های پر پیچ و خم که سرعت خودروها زیاد است از آینه های محدب با قطر 80 و 90 سانتیمتری استفاده می‌شود. اما در پارکینگ ها می توانید از آینه محدب با قطر 30 تا 70 سانتیمتر نیز استفاده نمایید.

البته در نصب آینه محدب باید مسیر تابش نور را نیز در نظر گرفته و آینه را در زاویه ای قرار دهید که نور مستقیم در آن نتابد زیرا باعث اذیت شدن چشم راننده شده و احتمال تصادف را افزایش می‌دهد. البته بهترین کار استفاده از آینه محدب ابرودار است.

 

 

نصب و اجرا اینه محدب

 

 

قیمت آینه محدب ترافیکی

در صورتی که تمایل دارید یکی از انواع آینه محدب را خریداری نمایید باید ابتدا نیاز خود را شناسایی نمایید. چراکه قیمت هر یک از انواع آینه محدب ترافیکی از لحاظ نوع آینه، داشتن فریم و یا نداشتن آن و شکل آینه با هم تفاوت دارد. برای مثال اگر برای پارکینگ خصوصی قصد خرید آینه محدب دارید نیازی نیست که از انواع آینه محدب ابرو دار استفاده کنید. آینه های محدب جاده ای قیمت بالاتری دارند زیرا در جاده های پر پیچ و خم باید از بهترین انواع آینه محدب استفاده شود تا آمار تصادفات را کاهش دهند. تخمین قطر آینه نیز از دیگر مواردی است که در زمان خرید آینه محدب باید در نظر بگیرید؛ چراکه آینه های محدب ترافیکی با افزایش قطر قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.

فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا با فراهم آوردن تنوع بسیار خوبی از انواع آینه محدب ترافیکی شرایط خوبی برای انتخاب و خرید شما فراهم آورده است. امید است بتوانید در این سایت بهترین ها را انتخاب نمایید.

 

آینه محدب مخصوص خودرو

بسیاری از حوادث رانندگی بر اثر دید ناکافی راننده رخ می دهد. با استفاده از یک وسیله جانبی کوچک اما کاربردی می توان از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کرد. آینه محدب مخصوص خودرو به راحتی و توسط کاربر قابل نصب خواهد بود. استفاده از یک آینه محدب مخصوص خودرو درکنار آینه بغل می تواند دید وسیع تری از محیط را در اختیار راننده قرار دهد. آینه محدب مخصوص خودرو برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر گسترش محدوده دید راننده و حذف نقاط کور، ویژگی دیگر این آینه ها رفع محدودیت برای افرادی است که دارای مشکل بینایی هستند.

 

خرید آینه محدب مخصوص

 

نوع خاصی از آینه محدب برای افرادی که بینایی آن ها مشکل دارد طراحی شده است که روی شیشه آینه بغل و در قسمت پایین آینه جلو ماشین نصب می‌شود. این آینه به رانندگانی که بینایی آن ها مشکل دارد کمک می‌کند دید بهتری به جاده داشته باشند. برای نصب این آینه باید از راهنمایی و رانندگی مجوز دریافت کنید. این آینه دارای مقاومت مناسبی نسبت به شرایط آب و هوایی دارد.

 

آینه محدب مخصوص خودرو

 

قیمت آینه محدب مخصوص خودرو 

اگر با طریقه نصب آینه مخصوص رانندگی آشنایی ندارید، می توانید از همکاران بخش مشاوره و فروش در مورد جزئیات نصب این قطعه سوال کنید. از دیگر لوازم عرضه شده توسط این مرکز می توان به انواع آینه محدب رانندگی و آینه مخصوص کد 17نیز اشاره کرد. مرکز ایمن ترافیک کالا با سابقه طولانی مدت در امر فروش تجهیزات ترافیکی و ایمنی توانسته است خدمات ارزنده ای به رانندگان و خطوط حمل و نقل عرضه کنند. در این راستا با تهیه جدیدترین محصولات و لوازم جانبی خودرو، در خدمت هموطنان گرامی خواهد بود.

خرید آینه ی محدب پارکینگ

در جاده های پر پیچ وخم و مسیرهای پر تردد استفاده از آینه ی محدب باعث پیشگیری از تصادفات می گردد. همچنین توجه به افزایش ایمنی و ایجاد محیط امن باعث استقبال افراد از آینه محدب ترافیکی شده است.

آینه های محدب ترافیکی انواع مختلفی دارد. آینه های پارکینگ و آینه های محدب جاده از جمله ی آنها به شمار می آید. بر اساس مواد اولیه آینه ها در سه نوع شیشه، پلی کربنات و استیل در بازار یافت می شوند. خریداران با توجه به موقعیت قرار گیری آینه محدب اقدام به خرید آن می کنند.

در محیط پارکینگ به دلیل مسقف بودن آینه محدب شیشه ای پر کاربردتر است. البته استفاده ی از آینه ی محدب پلی کربنات نیز کیفیت و طول عمر بالایی دارد و از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر است.

آینه های محدب استیل مقاومت بالایی در برابر ضربات ناشی از برخورد و شرایط جوی دارد. برای آینه های محدب جاده ای مناسب ترین گزینه آینه های استیل است. این آینه با توجه به ویژگی ها و کیفیت دارای قیمت مناسبی هستند.

آینه های محدب پارکینگ در طرح ها و شکل های متنوع باعث انعکاس تصویر باکیفیت  و ایجاد دید مناسب می شوند. کاربرد آینه محدب ترافیکی در مکانهای متعددی در شهرها و مسیرهای خارج از شهر به چشم می خورد.

در زمان خرید آینه ی محدب پارکینگ مواد اولیه و سایز آن مورد بررسی قرار می گیرد. داشتن فریم یکی از مولفه هایی است که باعث افزایش قیمت آینه محدب پارکینگ می شود.

مراکز فروش متعددی در کشور وجود دارد که اقدام به فروش آینه ی محدب پارکینگ در سایز و ابعاد مختلف کرده اند. با مراجعه به لیست قیمت آینه ی محدب پارکینگ در سایت ایمن ترافیک می توانید خریدی راحت، با صرفه کمترین هزینه و وقت را تجربه کنید.

خرید اینه محدب

کاربرد آینه ی محدب پارکینگ

آینه ی محدب پارکینگ قابلیت بزرگنمایی تصاویر اجسام را دارد. در مکان هایی که محدودیت دید برای راننده دارد استفاده می شود. کاربرد آینه محدب پارکینگ احتمال خطر تصادفات در نقاط کور را کاهش می دهد.

 آینه ی محدب پارکینگ بر اساس مواد اولیه به صورت  شیشه، استیل و پلی کربنات تولید می شود. طراحی آینه محدب پارکینگ به دو شکل فریم دار و بدون فریم است. در سایزهای مختلفی در بازار یافت می شود.

متریال و طراحی آینه تعیین کننده موقعیت های کاربرد آن می باشد. مدل های استیل و پلی کربنات در محیط های باز کاربردی تر هستند. شکل فریم دار آن مانع از بازتاب نور خورشید بر آینه می شود. به همین دلیل تصویر بهتری منعکس می گردد.

در خروجی پارکینگ های مختلفی مانند پارکینگ هتل، فروشگاه، ادارات و منازل اگر چه محدودیتی در انتخاب نوع آینه وجود ندارد، با این وجود مدل های شیشه ای رایج تر است. در محیط های مسقفی مانند پارکینگ از مدل های بدون فریم استقبال بیشتری می شود.

موقعیت نصب درآینه ی محدب پارکینگ حائز اهمیت است. آینه محدب به دو صورت دیواری و یا بر روی پایه نصب می شود. بر اساس مکان نصب می توان از آینه با ابعاد مختلف استفاده کرد.

آینه ی محدب پارکینگ در قطرها و مدل های مختلف تولید می شود. قیمت در آینه ی محدب پارکینگ به متریال و طراحی آن بستگی دارد. به خریداران امکان انتخاب مناسب ترین مدل بر اساس محل نصب را می دهد. ایمن ترافیک یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه ی فروش انواع آینه محدب ترافیکی و پارکینگی می باشد.

کاربرد اینه محدب

آینه محدب کاریکاتوری

آینه محدب کاریکاتوری در مکان های عمومی مانند قسمت بازی فروشگاه، شهربازی، خانه های بازی کاربرد دارد. کودکان با دیدن تغییر تصویر در آینه به وجد می آیند و والدین آنها نیز می توانند با آنها  همراه شده و ساعتی پر نشاط و پر خنده را سپری کنند. این وسیله بازی و سرگرمی در برابر ضربات احتمالی مقاوم است و برای کودک خطری ندارد. اتاق آینه در مقایسه با سایر بازی ها در شهربازی و خانه بازی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. آینه محدب کاریکاتوری ماندگاری خوبی دارند و نگهداری آنها نیاز به هزینه ندارد و در صورت معیوب شدن با هزینه اندک قابل تعمیر هستند. از این رو استفاده از آن در شهر بازی ها مقرون به صرفه به نظر می رسد.

آینه کاریکاتوری مقعر و محدب با توجه به ویژگی های آینه ها تصاویر را متفاوت نشان می دهند. در این اتاق ها شما می توانید خود را در قالب شخصیت های کارتونی که شکم بزرگی دارند و یا اینکه بسیار بلند قد هستند تجسم کنید. بازی در اتاق آینه در بزرگترین شهربازی های دنیا طرفداران بسیاری دارد و ثبت تصاویر یادگاری بسیار رواج دارد. به نظر می رسد با خرید آینه کاریکاتوری مقعر و محدب و قرار دادن اصولی آنها در کنار هم می توانید ساعت ها کودکان را مشغول به بازی و سرگرمی ببینید بدون اینکه بخواهید هزینه برق و یا تعمیر دستگاه های بازی را در نظر داشته باشید.

قیمت آینه محدب کاریکاتوری در مقایسه با دیگر اسباب بازی های شهربازی کمتر بوده و در عین حال علاقه مندان زیادی دارد. آینه کاریکاتوری در اندازه و سایزهای مختلف 120* 60-120*80 -180*90 در بازار موجود می باشد. قیمت آنها بر اساس سایز و طراحی متفاوت است. برای خرید آینه خاص در ابعاد بزرگتر باید هزینه بیشتری در نظر داشته باشید.

ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ترافیکی، انواع آینه محدب پارکینگی و ترافیکی را تولید می نماید. این شرکت با توجه به ویژگی آینه مقعر و محدب به تولید انواع آینه محدب و مقعر کاریکاتوری اقدام نموده است. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما و بررسی مدل های مختلف آینه می توانید شهربازی و خانه بازی خود را جذابتر از قبل نمایید.

اینه محدب کاریکاتوری

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
8 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^