سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آمپلی فایر و آژیر

 آمپلی فایر و آژیر پلیسی

آمپلی فایر و آژیر (آژیر پلیسی) از جمله تجهیزات پلیس است که در عملیات و همچنین کنترل راه ها و افراد کاربرد دارد. این محصول با استفاده از هشدارهای کلامی و رادیویی حضور پلیس را اعلام کرده و کمک می کند تا افراد مختلف با توجه به پیغام ها واکنش مقتضی را داشته باشند. آژیر و آمپلی فایر از باتری خودرو به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند و به همین کم مصرف بودن آن ها بسیار حائز اهمیت است.

در کنار این ویژگی ها، حجم آمپلی فایر و آژیر باید تناسب داشته باشد و در صورت نصب برای مامورین حاضر در خودروی پلیس مزاحمت ایجاد نکند. این محصول در انواع مختلفی تولید می شود که می توان به: آژیر و آمپلی فایر بی سیم، آمپلی فایر و آژیر دیجیتال، آژیرهای چند صدا و بسیاری از انواع دیگر اشاره کرد. ایمن ترافیک کالا، عرضه کننده تخصصی تجهیزات پلیسی، قیمت آمپلی فایر و آژیر را در رده ای بسیار مناسب تعیین کرده و در دسترس کاربران قرار داده است.

آژیر پلیس در دسته تجهیزات پلیس قرار دارد که انواع گوناگونی دارد و برای مواقعی که پلیس در حال انجام ماموریت است از آن استفاده می کند. ماموران محترم می توانند از آژیر پلیس برای موتور و یا از آژیر پلیس برای ماشین استفاده کنند.

 

خرید آمپلی فایر و آژیر پلیس

این محصول انواع گوناگونی دارد و بسته به نوع کاربردی که دارند در دسته های مختلف جای می گیرد و از این جنبه می توان در سایت ایمن ترافیک کالا انواع مختلفی از آمپلی فایر و آژیر را مشاهده کنید. یکی از نکاتی که به آن توجه می شود خرید آژیر پلیس است آژیر پلیس می توانند هم برای موتور هم برای ماشین مورد استفاده قرار بگیرد. خرید آژیر پلیس برای موتور مانند خرید دیگر محصولات از ایمن ترافیک است اما به دلیل اینکه فروش آژیر که در دسته تجهیزات ترافیکی جای می گیرد از جنبه قانونی می تواند متفاوت باشد به همین جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش فروش تجهیزات پلیسی تماس حاصل فرمایید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^