سبد خرید 0

مانع فلزی U شکل

U shaped bollard

محصولات >> تجهیزات پارکینگی >>
کد کالا : PA-100
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

مانع فلزی u شکل که در دسته ی تجهیزات ترافیکی جای دارد و تاثیر بسیاری در برقراری نظم ترافیکی دارد و در محل های که نیاز است به تعیین کردن محدوده عبور و مرور رانندگان استفاده می شود این محصول از جنس فلز بوده است و از لوله ی شماره 6 به ضخامت 2 میلیمتر ساخته می شود. مانع فلزی u شکل به دلیل جنس فلزی که دارد در برابر ضربه و برخود هر وسیله ی نقلیه ای مقاوم است و شرایط جوی نیز بر روی آن ها تاثیر نیمی گذارد

رنگی که روی این محصول بکار رفته است به دلیل درخشندگی که دارد باعث افزایش دید رانندگان در هوای بارانی، برفی، مه و در طول شب می شود. سایز این وسیله ی نقلیه  به صورت استاندارد 80، 90، 120 سانتی متری است.

کاربرد مانع فلزی U شکل

مانع فلزی U شکل که در دسته جداکننده پارکینگی قرار گرفته است مانند دیگر محصولات دارای کاربرد هایی هستند، از جمله کاربرد این محصول ورودی انواع پارکینگ هاست. بسیاری مواقع به دلیل نبودن فضای کافی برای پارک کردن وسایل نقلیه، رانندگان بدون در نظر گرفتن حریم پارکینگ ها، اتومبیل های خود را پارک می کنند که در این شرایط استفاده از مانع فلزی ترافیکی شکل می تواند بسیار مفید واقع شود.

در برخی مواقع برای حفظ امنیت شهروندان در محل تلاقی پل و جداول از این محصول استفاده می شود تا افراد پیاده به داخل جوی آب نیافتند و یا در کوچه های باریک برای آنکه جلوی پارک رانندگان گرفته شود تا مزاحمت برای عبور اتومبیل های دیگر نداشته باشند از مانع فلزی ترافیکی شکل استفاده می شود.

در سایت ایمن ترافیک کالا انواع مانع ترافیکی را به صورت گسترده در فروشگاه تجهیزات ترافیکی خود را به طور استاندارد به مشتریان وبازدید کنندگان محترم سایت ارائه می دهد.

خرید مانع فلزی U شکل

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات ترافیکی از جمله جدا کننده ها توانسته است در راستای حفظ امنیت سطح شهری و جاده ها محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان خود عرضه دارد. در سایت ایمن ترافیک کالا ضمن مشاهده ی انواع محصولات ترافیکی و دیگر محصولات و بررسی ویژگی های هر کدام از آن ها می توانید جهت اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی که در سایت ایمن ترافیک کالا درج شده است با کارشناسان ما در بخش فروش محصولات از جمله فروش مانع فلزی U شکل در ارتباط باشید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

1 / 10
از 1 کاربر

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^