سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات پارکینگی

تجهیزات پارکینگی، مجموعه ای گسترده از محصولات و تجهیزات جانبی مختلف است که ملزومات کامل یک پارکینگ را شکل می دهند. این مجموعه شامل: انواع جداکننده پارکینگ، انواع تجهیزات ایمنی پارکینگ، انواع رنگ پارکینگ، انواع روشنایی و فلاشر پارکینگی، راهبند پارکینگ ،سرعت گیر پارکینگ ، کار استاپر پارکینگ ، محافظ ستون ،خط کشی پارکینگ و دیگر ملزومات پارکینگ است. تجهیزات پارکینگی ، در هر زیر دسته ای که باشند، کیفیت و فرم استاندارد باید در آن ها رعایت شده باشد. این استانداردها با تبعیت از معیارهای بین المللی، هم به خوبی هشدارها و پیام های لازم را به رانندگان می دهند و هم امنیت و ایمنی محیط پارکینگ را مهیا می کنند.در بسیاری از پارکینگ ها میزان آسیب هایی که به ماشین ها و گاهی انسان ها وارد می شود به جهت مجهز نبودن پارکینگ هاست که سبب می شود از کیفیت پارکینگ ها در زمینه ی زیبایی و ایمنی آن کاسته شود

ایمن ترافیک کالا، عرضه کننده تخصصی تجهیزات ترافیکی ، قیمت تجهیزات پارکینگی را در رده ای بسیار مناسب و با کیفیتی عالی ارائه داده و در دسترس کاربران قرار می دهد.

 

لیست تجهیزات پارکینگی

برای بالا بردن میزان بهره وری و کارآیی محیط پارکینگ های عمومی و خصوصی و جلوگیری کردن از خسارات و آسیب های احتمالی که ممکن است به ماشین ها و گاهی اشخاص وارد شود، استفاده از مجموعه ی تجهیزات ایمنی برای پارکینگ بسیار توصیه می شود که همین امر سبب می شود امنیت رانندگان و سرنشینان آن ها بالا برود و همینطور آسیبی به ساختمان ها و زیر ساخت های آن ها وارد نشود . در زیر تجهیزات پارکینگ را نام برده و کاربرد آن را توضیح می دهیم .

 

کار استاپر خودرو

کار استاپر پارکینگ از پر مصرف ترین تجهیزات ترافیکی می باشد . در بسیار از پارکینگهای عمومی در جهت جلوگیری از ورود خودروها به حریم خودروی دیگر و همچنین جلوگیری از برخورد خودروها با دیوار از کار استوپر پارکینگی استفاده می کنند. در گذشته کار استاپر از جنس سیمان بود که البته خود آن باعث ضربه زدن به خودرو بود. نسل جدید کار استاپر از جنس لاستیک فشرده است که روی آن نوار شبرنگی در جهت آگاه سازی راننده قرار می گیرد. کار استوپر پارکینگ در ابعاد مختلفی تولید می شود. برای نصب کار استاپر نیاز به دوعدد پیچ و رولپلاک مخصوص است که با سوراخ کردن محل مورد نظر آنرا به زمین پیچ میکنند.

خرید آنلاین کار استاپر

ایمن ترافیک لیست قیمت انواع کار استاپر را در قسمت تجهیزات ترافیکی ارائه می کند همچنین با داشتن نیروی متخصص در جهت نصب کار استاپر اماده ارائه خدمات و مشاوره می باشد.

 

کاربرد محافظ ستون در پارکینگ

محافظ ستون پارکینگ نیز از دیگر تجهیزات پر کاربرد است. هروز شاهد خسارات فروان به خودروها درهنگام پارک کردن و یا خارج شدن از پارکینگ ،هستیم. ابعاد محافظ ستون به صورت معمول 80*11*11 است . این ابعاد براساس محل برخورد خودروها با ستون پارکینگ محاسبه شده است. محافظ ستون پارکینگ ممکن است دارای یک لایه آلمنیومی داخلش باشد که محافظت بیشتری در مقابل ظربه دارد. جنس محافظ ستون از لاستیک فشرده است . این لاستیک علاوه بر مقاومت در مقابل رطوبت ،در مقابل ظربه هم از مقاومت بالایی برخوردار است. قیمت محافظ ستون بستگی به کارخانه تولید کننده ،متفاوت است.

کاربرد محافظ ستون در پارکینگ

نصب محافظ ستون به وسیله پیچ ورولپلاک انجام می شود. البته در بسیاری از پارکینگها برای جلوگیری از صدمه زدن به ستون از چسب دوجزئی  استفاده می کنند. خرید محافظ ستون پارکینگ در فروشگاه انلاین ایمن ترافیک به راحتی امکان پذیر است. همچنین برای نصب محافظ ستون کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

آینه محدب پارکینگی چیست ؟

 

لیست قیمت آینه محدب پارکینگ

 

آینه محدب پارکینگی یکی از تجهیزات پارکینگ است که باعث کاهش تصادفات در پارکینگ می شود . ایینه محدب در محلهایی که نطقه کور است نصب می شود تا رانندگان در هنگام  عبور از ان نقطه نسبت به تردد دیگر خودروها آگاه شوند. تولید آیینه محدب پارکینگ در کشورهای مختلف تابع قوانین مشترک است ولی متریال استفاده شده در آن در قیمت اینه محدب پارکینگی نقش مهمی دارد. در زیر انواع آیینه محدب با تفاوتهای آنها ذکر شده است.

 

آیینه محدب پارکینگی شیشه ای

 

بدنه این ایینه از فلز است و جنس ایینه از جنس شیشه ای است. این ایینه محدب در نوع سایه بان دار که در فضای پارکینگهای روباز  مورد استفاده قرار می گیرد و نوع بدون سایبان که در پارکینگهای بسته نصب می شود. پایه آیینه محدب شیشه ای در دو نوع دیواری و ستونی است که بسته به اینکه بر روی دیوار نصب شود و یا روی ستون انتخاب می شود. تولید ایینه محدب شیشه ای پارکینگ از قطر 40 سانتی متر تا 100 سانتی متر می باشد.

انواع آینه محدب پارکینگی

 

آینه محدب استیل

این ایینه محدب معمولا برای نصب در مراکز خرید ،بانکها و جاهایی که نیازبه دید وسیع دارد نصب می شود. باتوجه به متریال استفاده شده در این آیینه محدب ،قیمت آن به نسبت دیگر مدلها گرانتر است. تولید ایینه محدب استیل معمولا در قطرهای 80 و 100 سانتی متر است.

 

آیینه محدب ترافیکی پلی کربنات

این ایینه باتوجه به اینکه از پلی کربنات به جای شیشه استفاده شده است مقاومت بالایی درمقابل شکسته شدن نسبت به اینه محدب شیشه ای دارد. بدنه ایینه محدب پلی کربنات از جنس پلاستیک است . تولید ایینه محدب پلی کربنات در دو سایز 60 و 80سانتی متر رایج است. این اینه محدب بیشتر به نام اینه محدب ترافیکی معروف است. لیست قیمت ایینه محدب را می توانید با تماس با کارشناسان ایمن ترافیک و یا خرید انلاین انجام دهید.

از دیگر خدمات شرکت ایمن ترافیک کالا میتوان به جانمایی و نصب اینه های محدب در پارکینگ اشاره کرد. جهت مشاوره لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

اصول خط کشی پارکینگ 

اصولا جدا سازی فضای پارک خودروها یکی از موارد ضروری در تجهیزات پارکینگ است. خطکشی پارکینگ به چند شکل امکان پذیر است

 

خط کشی با شبرنگ ترافیکی

استفاده از نوارهای شبرنگ ترافیکی یکی از راههای خط کشی پارکینگ است. عرض این نوارها 5سانتی متر است و با مشخص کردن حریم خودروها و چسباندن این نوارها بروی آن حریم انجام می شود. قیمت خط کشی پارکینگ به همراه شبرنگ ترافیکی بسیار مرقون به صرفه می باشد. البته طول عمر آن در مقابل خطکشی با رنگ ترافیکی پایین تر است. این نوار شبرنگ در رنگهای مختلفی قابل تهیه است.

خط کشی با شیرنگ

 

خط کشی پارکینگ با رنگ ترافیکی

از متداول ترین راهها جهت مشخص کردن حریم خودروها خطکشی با رنگ ترافیکی است. این نوع رنگ به دلیل ضخامت زیاد و همچنین مقاومت در مقابل سائیدگی به راحتی از بین نمی رود . البته اجرای خط کشی پارکینگ با رنگ ترافیکی نیاز به تخصص دارد.

 

جداکننده پارکینگ 

در بعضی از پارکینگهای عمومی برای جدا سازی فضای خودروها از جدا کننده پارکینگی و یا جداکننده ترافیکی استفاده می کنند. تولید جدا کننده پارکینگی در جنسهای پلاستیکی و لاستیکی میباشد . همچنین از لحاظ سایز هم بسته به محل نصب متنوع است. اجرای خط کشی پارکینگ نیاز به افراد متخصص دارد . در صورت نیاز به مشاوره و یا اجرای خطکشی پارکینگ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 مزایای استفاده از جدا کننده در پارکینگ

تابلو و علائم پارکینگ 

از دیگر موارد ضروری در تجهیزات پارکینگ می توان به تابلو وعلائم پارکینگ اشاره کرد. تابلو پارکینگ بسته به اینکه یک مجتمع تجاری باشد و یا یک ساختمان مسکونی از بسیاری جهات متفاوت است. به عنوان مثال در یک مجتمع تجاری جهت نشاندن مسیر ورود و خروج نیاز به تابلوی راهنما می باشد و همچنین مجتمع ها برای معرفی طبقات خود نیاز به تابلوی طبقات دارند. معمولا در مجتمع های تجاری و یا پارکینگهای عمومی برای دسترسی راحتتر مراجعه کنندگان پلاک پارکینگ یه امر ضروری است.

خرید تابلو پارکینگی

 

البته در ساختمانهای مسکونی نیاز به بسیاری از این علائم پارکینگی نیست ولی تابلوی پلاک پارکینگ یک نیاز است. از دیگر علائم مورد نیاز پارکینگ ،میتوان تابلوی خروج اضطراری ،تابلوی جعبه اتشنشانی و یا تابلو اتاق برق را نام برد. تولید علائم پارکینگ در جنسهای مختلفی انجام می شود به عنوان مثال تابلو  ورق گالوانیزه و یا تابلوی پی وی سی . قیمت تابلو پارکینگی بسته به نوع شبرنگ و جنس بدنه آن متفاوت است. لطفا در صورتیکه برای خرید و یا نصب تابلو پارکینگی نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

 

نحوه نصب سرعتگیر پارکینگ 

اصولا سرعتگیر از تجهیزات ترافیکی است ولی با توجه به نیاز آن در بعضی ازپارکینگها به آن سرعتگیر پارکینگی نیز می گویند. سرعتگیر استاندارد برای پارکینگ معمولا ارتفاع دونیم سانتی متری دارد . قیمت سرعت گیر پارکینگ بسته به اینکه از نوع لاستیکی و یا پلاستیکی باشد متفاوت است. معمولا در پارکینگها از سرعت گیر 33*50 و یا 33*12 استفاده می شود . طریقه نصب این سرعتگیر در قسمت سرعتگیر فروشگاه انلاین ایمن ترافیک آورده شده است.

سرعت گیر پارکینگ

 

همه چیز درباره چشم گربه ای پارکینگ

استفاده از چشم گربه ای در پارکینگ به جهت آگاه سازی رانندگان ، جداسازی حریم خودروها می باشد. جنس چشم گربه ای ، ای بی اس است و مقاومت بالایی در مقابل ضربه و سایش دارد. نصب چشم گربه ای با چسب دوجزئی است . در صورتیکه نیاز به مشاوره و خرید چشم گربه ای دارید لطفا با کارشناسان ایمن ترافیک تماس بگیرید.

خرید آنلاین چشم گربه ای از ایمن ترافیک

 

استوانه پارکینگ 

این محصول در پارکینگهای عمومی به جهت راهنمایی مسیر و یا ایجاد مانع مورد استفاده قرار می گیرد. استوانه پارکینگی در بسیاری از پارکینگهای مسکونی به جهت جلوگیری از مزاحمت دیگران نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

استوانه پارکینگ

 

خرید تجهیزات پارکینگی

در این راستا ایمن ترافیک کالا توانسته است به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات پارکینگی و با بکارگیری بهترین و توانمند ترین نیرو های انسانی در جهت رشد ایمنی و زیبایی پارکینگ های عمومی و خصوصی، صاحب قدم باشد. شما مشتریان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های لوازم پارکینگ و خرید تجهیزات پارکینگ می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تجهیزات پارکینگ در تماس باشید ما آماده پاسخگویی به هر گونه سوالات شما هستیم.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
گروه محصولات
5 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()