سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کمربند پلیس

نظامیان و نیروهای پلیس برای انجام ماموریت ها و وظایف خود نیازمند تجهیزات پلیس با طراحی های خاص و ویژه هستند. کمربند پلیس در انواع فانسقه نظامی بایگانی، فانسقه نظامی پیامکی خاکی، کمربند نظامی رایزر، فانسقه نظامی چرمی با قفل دوزمانه ارائه شده است.

یکی از لوازم جانبی پلیس پرکاربرد جیب خشاب مرزبانی است که امکان حمل و استفاده ی آسان از سلاح و خشاب را برای افراد فراهم می کند. کمربند تجهیزات نظامی 7 قلمی با طراحی جدید و امکان حمل چندین وسیله ی نظامی به صورت همزمان نیز از دیگر محصولات جدید تجهیزات پلیس است که در ایمن ترافیک کالا به صورت آنلاین قابل سفارش می باشد.

یکی از مهمترین تجهیزات پلیسی که می توان به آن اشاره کرد که در سایت ایمن ترافیک کالا انواع آن موجود است کمربند پلیسی است. کمربند پلیس به دلیل پر کاربرد بودن آن یکی از مهمترین تجهیزات پلیسی به شمار می آید.

انواع کمربند پلیس

کمربند پلیس در انواع مختلفی به فروش می رسد که نوع کاربرد هر کدام می تواند بسیار متفاوت عمل کند. به طور کلی کمربند ایمنی در دسته لوازم جانبی پلیس قرار دارد که انواع آن ها شامل فانسقه نظامی پیکسلی خاکی، کمربند تجهیزات نظامی 7 قلمی، فانسقه نظامی چرمی با قفل دو زمانه و ... می باشد.

کاربرد کمربند پلیس

کمربند پلیسی مانند دیگر تجهیزات پلیسی دارای انواع گوناگونی است که هر کدام از انواع آن ها نیز نوع کاربرد بسیار متفاوتی دارند. برخی از کمربند های پلیس برای نگه داری تجهیزات پلیس به کار می رود تا ماموران پلیس بتوانند تجهیزات خود را در کمربند پلیس جای دهند. برخی از انواع کمربند پلیس بسیار ساده هستند و فضای جداگانه برای نگه داری تجهیزات پلیس را ندارد.

بر اساس نوع کاربرد کمربند پلیسی جنس هر کدام و رنگ بندی و همینطور قیمت هر کدام از آن ها می تواند متفاوت از دیگری باشد بر همین اساس ایمن ترافیک کالا این نوع از لوازم جانبی پلیسی را به طور جداگانه معرفی  کرده و به فروش می رساند.

خرید کمربند پلیس

کمربند تجهیزات پلیس که در دسته ی تجهیزات پلیس جای دارد در سایت ایمن ترافیک کالا به صورت عمده و تک به فروش می رسد. ایمن ترافیک کالا به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات پلیسی در کشور توانسته است محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به فروش برساند.

در سایت ایمن ترافیک کالا، راه های ارتباطی بسیاری وجود دارد تا بازدید کنندگان و مشتریان محترم بتواند از این طریق با کارشناسان ما در ارتباط باشند و کالای خود را به صورت حضوری و غیر حضور به شکل عمده و تک خریداری کنند.

کارشناسان ما در بخش فروش کمربند پلیس آماده ی پاسخ گویی به شما بازدید کنندگان و مشتریان محترم هستند تا از این طریق بتوانند اطلاعات کافی را در زمینه ی نحوه ی خرید تجهیزات پلیس و دیگر محصولات و همینطور قیمت کمربند پلیس بدست بیاورند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^