سبد خرید 0
محصولات >> وسایل بازی و پارکی کودک >> لوازم بازی پلاستیکی - پلی اتیلن >> ماشین کودک >>
کد کالا : POL-178
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

ماشین بازی از بازی های محبوب کودکان است. ماشین راکر کودک مک کویین به دو صورت عمل کرده و هم برای ماشین سواری و هم به عنوان واکر برای کودکان نوپا مناسب است. بدنه ی ماشین محکم بوده و قدرت تحمل وزن سنگین و ضربه های محکم را دارد. همچنین رنگ آن به گونه ای است که در مجاورت هوای مرطوب، بارش باران و تابش خورشید تغییر رنگ نمی دهد.
چرخ ها و قطعات بدنه این ماشین کودک با اتصالات محکم و با کیفیت به یکدیگر متصل شده اند و به راحتی دچار شکستگی  نمی شوند. بازی های فیزیکی موجب افزایش سرعت در فرایند رشد کودکان گشته و عضلات آن ها را تقویت خواهد کرد. از طرفی موجب تقویت قدرت فکری و هوش هیجانی آن ها نیز خواهد شد.
رنگ قرمز یکی از جذاب ترین رنگ هایی است که بیشتر کودکان را به خود جذب می کند و همواره مورد پسند آن ها واقع می شود. استفاده از شخصیت های کارتونی در ساخت وسایل بازی، موجب ایجاد تخیلات جالب در کودکان شده و کودک ارتباط عاطفی بیشتری با شخصیت مورد علاقه خود برقرار خواهد کرد.
شما می توانید این محصول را از فروشگاه بزرگ ایمن ترافیک کالا در گروه وسایل بازی و پارکی کودک تهیه کنید. همچنین سایر لوازم بازی پلاستیکی- پلی اتیلن را در ایمن ترافیک کالا مشاهده کنید.

مزایا

- 1-طراحی شده به شکل شخصیت کارتونی
- 2-دارای کیفیت بدنه بالا و مقاوم
- 3-قیمت عالی
- 4-رنگ قرمز جذاب

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()