سبد خرید 0
محصولات >> مبلمان و تجهیزات شهری >> گلدان شهری فلاور باکس >> فلاور باکس طبقاتی >>
کد کالا : IT-270
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

فلاور باکس های شهری، نمونه ای از مبلمان شهری مدرن است که با هدف استفاده از کم ترین فضای ممکن طراحی شده است. ویژگی های فنی و دکوراتیو این گلدان شهری فلاور باکس طبقاتی، امکانات مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد که باعث شده تا فلاور باکس طبقاتی فضای سبز به عنوان محصولی با کاربرد گسترده شناخته شود.

 

قابلیت های فنی و ظاهری فلاور باکس های شهری

مبلمان و تجهیزات شهری مدرن تولید شده توسط مجموعه بزرگ ایمن ترافیک کالا، زیر نظر خبره ترین کارشناسان طراحی و ساخته می شوند و به همین جهت به روز بودن یکی از ویژگی های ثابت این محصولات به شمار می آید.

فلاور باکس طبقاتی شهری را می تواند در نقاط و محیط های مختلفی نصب کرد. ایجاد روف گاردن های مدرن و زیبا، منوط به استفاده کامل از کم ترین فضای ممکن است در همین راستا فلاور باکس های شهری قابلیت های دکوراتیو خود را به خوبی به نمایش می گذارد: جداسازی فضاهای مورد نظر، نصب در معابر عمومی و پیاده روها، ورودی مجموعه های بزرگ مسکونی و اداری و بسیاری از موارد دیگر ...

فلاور باکس فضای سبز، بدنه ای یکپارچه و مقاوم دارد که مانع از تراوش و رشد قارچ می شود. این ویژگی کمک می کند تا آسیبی به گیاهان وارد نشود و دچار پوسیدگی نشوند. ساختار طبقاتی گلدان شهری، این امکان را می دهد تا گیاهان مورد نظر با تراکمی بالا و در پلانی بسیار زیبا اجرا شوند.

ایمن ترافیک کالا عرضه کننده مبلمان و تجهیزات شهری، قیمت فلاور باکس های شهری را در رده ای بسیار مناسب تعیین کرده است.

 

مشاهده تمامی فلاور باکس های طبقاتی

مزایا

- 1-استفاده از کم ترین فضای ممکن
- 2-قیمت مناسب
- 3-بدنه محکم و مقاوم
- 4-قابلیت جابجایی

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()