سبد خرید 0

ایده های زیباسازی ویلا و شهرک_گلدان های شهری و فلاور باکس

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست | یکشنبه 8 تير 1399 در ساعت 12 : 35 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

برای زیبا سازی مکان های عمومی مانند شهرک های مسکونی و یا ویلاها باید از اصول زیبا سازی پیروی شود و از بهترین تجهیزات و وسایل برای زیباسازی محوطه ها استفاده شود. گلدان شهری و فلاور باکس می‌توانند بهترین گزینه برای زیبا سازی شهرک های مسکونی و ویلا باشد. گل ها و گیاهان همیشه بیشترین تاثیر را روی زیبا سازی محوطه ها داشته و اگر اصولی و درست استفاده شوند، بهترین تاثیر را خواهند گذاشت.

راهکار های زیباسازی ویلا ها

راهکار های بسیار زیادی برای زیبا سازی ویلا ها وجود دارد که با استفاده از آن ها می‌توان ویلاهای معمولی و بسیار ساده را به مکان هایی زیبا برای گذراندن اوقات فراقت تبدیل کرد. برای افرادی که در شهر های شلوغ و پر رفت و آمد مانند تهران زندگی می‌کنند، ویلا ها باید جایی آرامش بخش و به دور از هرگونه شلوغی باشد. در چنین شرایط، بهترین راهکار برای افزایش زیبایی شهرک های مسکونی و ویلا استفاده از گیاهان، درختان، گلدان ها و فلاور باکس های تزئینی در محوطه و حیاط می‌باشد.

راهنامی خرید انواع گلدان های شهری در ایمن ترافیک

 

ضوابط زیباسازی ویلا ها و شهرک های مسکونی

زیبا سازی ویلا ها و شهرک های مسکونی دارای شرایط و قوانین ویژه ای هستند که رعایت کردن این قوانین الزامی است و باید به برای زیبا سازی ویلا ها به این قوانین توجه کرد. به عنوان مثال برای به کار بردن گلدان های شهری و فلاور باکس ها در فضای ویلا ها و شهرک ها باید از قوانین پیروی کرد تا این تجهیزات به حریم ویلای دیگران وارد نشده و مانع از رفت و آمد ساکنین نشوند.

راهنمای خرید انواع گلدان های شهری در ایمن ترافیک

 

جواز زیباسازی محوطه ها

برای استفاده از وسیله های تزئینی برای زیبا سازی ویلا ها و یا شهرک های مسکونی باید از شهرداری منطقه مربوطه و یا از ریاست شهرکی که می‌خواهید در آن از گلدان ها و یا فلاور باکس استفاده کنید مجوز های لازم را دریافت کنید تا بعد از نصب و یا جاگذاری فلاور باکس ها و یا با برخورد شهرداری برای غیر استاندارد بودن محل نصب رو به رو نشوید.

همان طور که در متن اشاره کردیم از مهم ترین قوانینی که برای به کار بردن فلاور باکس و گلدان شهری برای زیبا سازی ویلاها و شهرک های مسکونی باید بدانید این است که با به کار بردن تجهیزات این وسیله ها برای دیگران مزاحمت ایجاد نشود. به عنوان مثال دیده شده در شهرک های خصوصی برای زیبا سازی ویلا ها و شهرک ها از گلدان ها استفاده شده که برای خودرو ها در محوطه ویلاها ایجاد مزاحمت کرده و عبور و مرور را برای دیگران سخت کرده و بعد از شکایت ساکنین، سازنده ویلا مجبور به پرداخت جریمه شده و گلدان ها را جا به جا کرده تا ساکنین دیگر با مشکل تردد رو به رو نشوند.

راهنامی خرید انواع گلدان های شهری در ایمن ترافیک

 

اصول به کار بردن فلاور باکس و گلدان های شهری

به کار بردن گلدان های شهری و فلاور باکس ها برای زیبا سازی ویلا ها و شهرک های مسکونی دارای اصول خاصی است. اگر این قوانین و استاندارد ها را به طور کلی رعایت کنید هم به مشکلات مجوز و شهرداری برنخواهید خورد، هم زیباسازی را به بهترین شکل ممکن انجام خواهید داد. اما فلاور باکس ها تنها به یک نوع خاص محدود نمی‌شوند و می‌توان آنها را فضاهای کوچک و حتی بر سطح دیوار هم نصب کرد. به طور کلی فلاور باکس ها در دسته های زیر قرار می‌گیرند.

 راهنامی خرید انواع گلدان های شهری در ایمن ترافیک

فلاور باکس های معلق

یکی از پر طرفدار ترین انواع فلاور باکس ها برای زیبا سازی ویلا ها و شهرک های مسکونی،فلاور باکس های معلق هستند. فلاور باکس های معلق که در اندازه های مختلف دیده می‌شوند باید در محل های درست مورد استفاده قرار بگیرند. به عنوان مثال این گلدان ها وفلاور باکس ها بهتر است رو به روی پنجره ها و درب ها قرار بگیرند تا جلوه بیشتری داشته باشد. این گلدان ها در فضای باز قرار دارند و گیاهانی که در آنها کاشته می‌شوند باید متناسب با آب و هوای منطقه باشند.

 

فلاور باکس طبقاتی

فلاور باکس طبقاتی بر سطح زمین قرار گرفته و معمولا حالت پلکانی دارد. این دسته از گلدان های مدرن برای باغ، محوطه، پیاده روها و پارک ها بسیار ایده آل است اما اگر در ملک شخصی استفاده شود باید ضوایط مربوط به حریم شخصی و سد معبر رعایت شود.

زیبا سازی ویلا ها و شهرک های مسکونی از اهمیت زیادی برخودار است و برای این کار باید اطلاعات کافی در این رابطه را داشت تا بهترین نتیجه را گرفت. گلدان ها تنها یکی از جنبه های بصری زیباسازی هستند و اجزای دیگر مانند مبلمان شهری مدرن و تجهیزات نورپردازی آن را کامل می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر کارشناسان ما در ایمن ترافیک همراه شما هستند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

راهنامی خرید انواع گلدان های شهری در ایمن ترافیک

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^